Výživové poradenství

1. Konzultace stravovacích návyků

2. Diagnostika zdravotního stavu

3. Sestavení osobního jídelníčku

Zdravé jídlo na celý den

Připravíme Vám snídani, svačinu, oběd i večeři, to vše dle Vašich potřeb a Vašeho aktuálního zdravotního stavu. Výběr a obědnávky budete moci provádět on-line.

Nenechávejte své
zaměstnance spát

Těžká jídla a špatná životospráva jsou jednou z příčin únavy a špatného pracovního výkonu. Zajistěte svým zaměstnancům kvalitní vyváženou stravu po celý den a zvyšujte jejich produktivitu práce. To vše již na přelomu roku u nás. Více výhod pro zaměstnance můžete najít v sekci firemní členství.

Připravíme pro vás nevšední rauty

Ideální volba pro Vaše rauty, oslavy, večírky nebo jiné příležitosti. Vytvoříme Vám zajímavé kreace jídel, které Vám budou velice chutnat u Vás nebo v rámci naší restaurace. Naše rauty jsou jedinečné.


NAŠE FILOZOFIE

Nabídneme Vám vždy čerstvě ručně vyráběné pokrmy, které pro Vás připraví naši kuchaři s láskou a kulinářským nadšením.

&npsp;

Pokrmy budou pocházet ze surovin z lokálního chovu nebo jsou vypěstovány v našem kraji. Jídlo bude připravováno vždy čerstvé. Nebudeme používat mražené suroviny, ani žádná chemická dochucovadla a glutamáty. Nabídneme rychlý servis. Jednotlivé pokrmy budete moci konzumovat na místě nebo si je budete moci vzít s sebou. Vytvoříme moderní, nekuřáckou restaurace s venkovní terasou. Připravíme Vám kvalitní, pestrou a vyváženou stravu. Můžete se těšit na otevření na přelomu roku.

Galerie


Návštěva jako Dárek!

Ozvěte se nám nebo se podívejte, kde nás najít

Chci do klubuKONTAKT