FINSKÁ A BIO SAUNA

Vyzkoušejte rituál saunování a dopřejte vašemu tělu dokonalou očistu. Díky sauně se Vám zkrášlí pokožka, zbavíte se toxinů a zároveň budete relaxovat. Připravujeme pro Vás saunové ceremoniály s profesionálním saunérem.

PARNÍ EUKALYPTOVÁ LÁZEŇ

Vlhčí a ne tak horké klima. Prospěje Vaší pokožce, svalům, zmírňuje únavu, zlepšuje prokrvenost celého těla a jeho detoxikaci, dokáže ulevit od revmatických a dýchacích potíží.

WHIRPOOL

Luxusní whirpool pro váš dokonalý odpočinek a relax. Nechejte se unášet na vlnách a oddávejte se ničím nerušenému klidu.

ODPOČÍVÁRNA

Ke každému „wellnessení“ patří také odpočinek. Oddejte se klidu a pohodě v naší venkovní a vnitřní odpočívárně na příjemných lehátkách za zvuku relaxační hudby doprovázené příjemnými vůněmi.

DALŠÍ SLUŽBY

Nabízíme Vám vždy čerstvě ručně vyráběné pokrmy, které pro Vás připravují naši kuchaři s láskou a kulinářským nadšením.

  • MASÁŽE

    V medical centru můžete využít různé druhy masáží. Masáže, klasické, relaxační, či masáže nohou. Masáže uvolňují svalové i psychické napětí, odstraňují pocit těžkých nohou, pozitivně ovlivňují krevní oběh, zlepšují prokrvení, podporují činnost lymfatického systému, urychlují detoxikaci organismu, posilují imunitu.

  • FYZIOTERAPIE

    Fyzioterapie se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému organismu. Na základě funkční diagnostiky pohybového aparátu a kineziologického rozboru je možné navrhnout vhodnou pohybovou terapii. Odstraníme bolesti a obtíže v pohybovém aparátu, optimalizujeme jeho funkce nebo urychlíme rekonvalescenci.

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám nebo se podívejte, kde nás najít

Chci do klubu KONTAKT