Fitness   Wellness   Restaurace   Dětský klub   Simulátory   Beauty   Academy     Sledujte nás

Masáže

Spolupracujeme s non vi studiem regenerace fyzioterapeuta Tomáše Brabce, člena realizačního týmu extraligových hokejistů PSG ZLÍN.  V příjemné atmosféře našeho wellness proto nabízíme klasické relaxační masáže, obvykle v kombinaci s reflexní masáží chodidel, a specializované non vi preventivně-regenerační masáže, které se zaměřují pouze na přetěžované svaly a partie.

Non vi znamená v doslovném překladu z latiny ne silou. Je označením filosofie a ve své podstatě všeho, co, jak se říká, netlačí na pilu, neláme věci přes koleno, nečiní na sílu a za každou cenu. Je označením základního principu a myšlenek, kterými by se měl člověk řídit ve vztahu k druhým: nenutit, nezastrašovat, nepřebírat moc a nevytvářet tak ne-mocné, nemanipulovat, naslouchat.

Masáže obecně uvolňují fyzické i psychické napětí, zotavují po náročné fyzické činnosti, sportovním výkonu a při stresu. Non vi masáže slouží především k odpočinku a k udržování zdravého pohybového aparátu. Jsou prováděny profesionální masérkou Monikou Pažourkovou:

Žádná činnost nemusí být bezduchá, jednotvárná a nudná. Vše, co člověk prožívá lze vnímat mnohem hlouběji, než se na první pohled zdá. Osobně jsem velmi ráda, že již od samého počátku mé kariéry masérky znám i jiné rozměry masáží, než jen fyzické hnětení svalů, které nutně po čase musí vést k zautomatizování masáží a vnímání klienta jen jako dalšího z řady kusů na běžícím páse. Masáže jsou pro mě určitou formou komunikace, učím se naslouchat tělu, přijímám jej s respektem. Nesnažím se za každou cenu natlačit svaly do uvolnění. Tedy do stavu, o kterém se já mohu domnívat, že by mohl být lepší. Dá se říci, že se chci s tělem klienta vždy spíše domluvit, než se dohadovat.“

NABÍDKA masáží pro členy Vita Sana Clubu

non vi masáž částečná      (30 min.)                              290,-
non vi masáž celková        (2×30 min.)                           580,-

Monika Pažourková, non vī masér
masérka Vita Sana Clubu