Vita Sana Apartments&SPA

Rezervace

Vstup do Fitness Zdarma

Nejmodernější Fitness & Wellness v kraji

Nabídka pro firmy

Kontaktujte paní Sedlákovou - +420 704 600 423

 

Vita Sana Apartments&SPA – vše pod jednou střechou

Plně vybavené jedinečné loftové apartmány pro 2-5 osob ve Zlíně. Nabízí posezení s pohovkou, 2x TV s plochou obrazovkou, klimatizaci, kompletně vybavený kuchyňský kout, jídelní kout a ložnici umístěnou v horním patře loftového apartmánu, Wi-Fi zdarma.

Jedinečné loftové apartmány

Loftové apartmány nabízejí pěkný výhled na město. Naši hosté si velice oblíbili dostupnost apartmánů nacházející se v centru města, jen 200m od vlakového / autobusového nádraží. Apartmány jsou součásti největšího fitness a wellness centra Vita Sana Club ve Zlíně a pro ubytované hosty nad 15 let je 1x vstup zdarma. V rámci ubytování je možné dokoupit snídani nebo si nechat připravit jídlo do Vašeho apartmánu. Rezervace lofty

Fitness a Wellness

Klienti loftových apartmánů mají možnost využít prostorný fitness a wellness Vita Sana Club v rámci ubytování jednou zdarma. Fitness nabízí cardio zónu, silovou zónu, fitness zónu, 6 sálu pro skupinové lekce a prostorné wellness s finskou a parní saunou, whirlpoolem, ochlazovacím bazénkem s vnitřní a venkovní odpočívárnou. Jde o bezplavkovou smíšenou zónu.


Více zde

Jak vypadá LOFTOVÝ apartmán?

Vita Sana Apartments&SPA

Martina Sedláková, tel: 704 600 423

Rezervace loftyE-Mail