CARDIO ZÓNA

Místo pro Vaše štíhlejší tělo a lepší fyzickou kondici. Celosvětově velice vyhledávané a oblíbené cardio stroje nejvyšší řada Panatta Sport - Pininfarina platinum spojují volnost pohybu a zároveň prospívají vašemu zdraví při dlouhodobé cyklické zátěži. Užijte si pocit, kdy Vás nikdo neruší. Jste tady jen Vy a Vaše myšlenky.
Cardio stroje
Běhací pásy Runner Platinum
Horizontální kolo Horizonatal Bike Platinum
Rotoped Bike Platinum
Total body trainery Elliptical Platinum
Veslovací trenažéry Concept 2, model E
Spinningová kola Star Bike Evolution
Bežškařský simulátor Concept
Lyžařský simulátor SKI PRO
Fitness stroje
Multi Hip Adduttor Machine
Abductor Machine Horizontal Adjustable Leg Press
Leg Curling Leg Extension
Abdominal Crunch Torsion Machine
Triceps Machine Curling Machine
Vertical Chest Press Convergent a další

FITNESS ZÓNA

Dokonalé stroje Panatta XP s jedinečným designem a biomechanikou. To je naše fitness zóna, která splňuje veškeré parametry nejmodernějšího fitness. Uspokojí nároky nejen profesionálů, ale také běžných sportovních nadšenců.

FUNKČNÍ TRÉNINK

Různé svalové partie procvičíte v rychlém sledu za sebou. Je připraveno několik speciálních stanovišť, které si můžete projít sami nebo s naším trenérem. Okořenit trénink lze i na nejnovější posilovací kleci z nabídky americké společnosti Purmotion.
Funkční trénink
Bosu TRX
PUMP GYMBALL
POWERSACK KETTLEBELL
BRASIL ROPE SEDACÍ ÚVAZY
VERTIKALNÍ ŽEBŘÍK KRUHY
THERABAND A DALŠÍ
Silová zóna
Jungle Machine Seated Calf
Smith Machine Counterbalanced Multipurpose Sit Up Bench
Olympic Multi Bench Chin And Dip Counterbalanced
Hyperextension 45° Bench Disc Rack
Dumbbell Rack Squat Rack
Curl Rack a další

SILOVÁ ZÓNA

Milujete fitness, ale chcete ještě něco víc? Jste na správném místě. Silová zóna neboli FreeWeight zóna je určena pro kvalitní trénink silově zaměřených klientů. Tato nakládací řada je ideální pro přesné a efektivní cvičení.

MEDICAL CENTRUM

Medical Centrum je určeno pro členy i nečleny klubu. Nabízí služby maséra, fyzioterapie, sportovního lékaře, základní a zátěžovou diagnostiku, a další.

1. ZÁKLADNÍ DIAGNOSTIKA

Diagnostika rozložení svalového aparátu, svalové disbalance a zjištění tělesného a viscerálního tuku. Poradenství v oblasti prevence civilizačních chorob a doporučení vhodného sportovního programu. Testování sportovců, analýzy jednotlivců a týmů pro trenéry.

2. SESTAVENÍ POHYBOVÉHO PROGRAMU

Sestavení nejvhodnějšího sportovního programu dle fyzických předpokladů a časových možností klienta. Stanovení cílů a podrobného plánu. Výběr nejvhodnějších sportovních aktivit. Sestavení tréninků pro začínající i profesionální sportovce – kondiční a kompenzační.

3. VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Zdravá a vyvážená strava je nedílnou součástí zdravého životního stylu. Každý z nás by měl věnovat pozornost svému stravování, protože je to právě strava, která je katalyzátorem našeho zdraví. Správně sestavený jídelníček pomůže řešit únavu, stres, úpravu váhy – hubnutí, či nabírání svalové hmoty. Nejdůležitější podmínkou je sestavení jídelníčku na míru přímo pro Vás. Nyní nově Vám můžeme připravit komplexní jídlo a přivést až do Vašeho domu. Více informací zde.

4. FYZIOTERAPIE A MASÁŽE

Fyzioterapie se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému organismu. Na základě funkční diagnostiky pohybového aparátu a kineziologického rozboru je možné navrhnout vhodnou pohybovou terapii. Odstraníme bolesti a obtíže v pohybovém aparátu, optimalizujeme jeho funkce nebo urychlíme rekonvalescenci. Masáže pomohou uvolnit celé tělo a vy se můžete klidně oddávat dalším radovánkám. Pro objednání volejte na recepci klubu na číslo +420 776 44 55 66.

Vyberte si vlastního
osobního trenéra

Více

Další služby Vita Sana Club PREMIUM

Vita sana

Sálové aktivity

vita sana

Wellness centrum

Vita sana

Pilates studio

Vita Sana

Spinning studio


Návštěva klubu ZDARMA!

Ozvěte se nám nebo se podívejte, kde nás najít

Chci do klubuKONTAKT