AKTUÁLNÍ KURZY

Vita Sana DANCE

WORSHOPY A AKCE

Všechny aktuální workshopy a akce naleznete v e-shopu

Pilates kurzy

Vita Sana Club

Vita Sana Club nabízí ve Zlíně celkem 7 sálů pro skupinové aktivity. Týdně můžete využít přes 120h skupinových lekcí.

DENNÍ ROZVRH Vita Sana Club PREMIUM

DATUM SÁL Č. POPIS LEKTOR

SPECIÁLNÍ STUDIA

Spinning studio

Členové klubu mají možnost využívat širokou nabídku cardio aktivit. Spinning je jednou z nich. Můžete zde nalézt velkoplošnou projekci, která Vám zpříjemní lekci. Skupinový trénink Vám pomůže monitorovat, systém od světového výrobce monitorovacích zařízení - MyZone.

přihlášení

Premium AIR

Nově zřízené studio pod širým nebem nabízí dechberoucí výhledy na Zlín. Na střeše budovy v 10. patře mají klienti možnost navštěvovat lekce Morning Yoga, Yogalates, Mobility, Bosu, Kompenzační cvičení, Zdravá záda a další. Využijte této jedinečné aktivity u nás v klubu.

přihlášení

Premium TOP a Sál 2

Speciální studio, kde mohou klienti navštěvovat specializované lekce s pomůckami TRX, BOSU, STEP, PUMP, kruhové tréninky a další. V době mimo lekce je studio přístupné s fitness centra pro osobní trénink.

přihlášení

Pilates studio

Otevřeli jsme pro Vás jedinečné profesionální Pilates studio vybavené originálními stroji. Vyzkoušejte si nejmodernější koncepci a profesionální tým studia. Pilates koncepce je vhodná pro osoby s chronickými problémy (lordóza, kyfóza, vyhřezlé ploténky, atd.), poúrazové dysfunkce. Ideální metoda pro sportovce a osoby, kteří přetěžují svalové skupiny a vznikají tak dysfunkce a dysbalance. Pilates studio je přístupné i pro nečleny klubu.

přihlášení

Race Walker studio

Členové klubu mají možnost využívat nabídku skupinových aktivit, mezi ně patří i cardio aktivita Race Walker. Race Walker je chůze po pásu, který nemá motor. Vlastní silou rozcházíte pás a na pokyn lektora měníte zátěž a dynamiku cvičení. Vaší tepovou frekvenci Vám umožní sledovat nový systém monitoringu - MyZone.

přihlášení

Pole Dance studio

Pole dance je ideální spojení tance, akrobacie a posilování s vlastní váhou těla. Taneční sál je vybaven tyčemi o průměru 45 mm a 40 mm. Všechny tyče mají spinový režim a nezapomněli jsme ani na alergiky – 1 z tyčí je titanová. Lekce začíná rozcvičením, následuje posilování s vlastní váhou těla, Pole dance prvky a otočky a nakonec strečink.

přihlášení

DANCE INSTITUT

Exotické hodiny tance v moderním prostředí se zkušenými lektory.

vita sana

twerk a dancehall

vita sana

Belly dance

vita sana

Pole dance

vita sana

zumba

DANCE institut je taneční škola tvořená týmem lektorů Natálií, Leonou, Lenkou, Vladimírem, Magdalenou, Ivanou, Zuzanou a Annou, které se věnují tanci řadu let. V průběhu každé sezóny pro Vás připravujeme semináře a workshopy populárních tanečnic z celé České republiky. Můžete se těšit na krásné hodiny v rytmu hudby a nezapomenutelných tanečních stylů plných energie a zábavy.

PRONÁJEM SÁLŮ

Multifunkční sály můžete využít pro nejrůznější sportovní aktivity nebo obchodní jednání, školení, prezentace, konference, workshopy či bankety. Místnosti jsou vybaveny potřebnou audiovizuální technikou, internetovým připojením, flipchartem. Standardem je zajištění coffeebreaků, občerstvení či rautů. Kapacita sálů – cvičení do 20 osob, přednášky do 60 osob.

hall-01

KONFERENČNÍ SÁLY Vita Sana Club

7 multifunkčních sálů s kapacitou od 10-50 osob. Možnost využití internetu, audiovizuální techniky, židlí atd. Vhodné pro semináře a konference se zaměřením na sport nebo dle uvážení klienta. V prostorách se nachází samostatná šatna a toalety. Lokalita v centru města Zlín – budova MAX32, J. A. BATI 5648.

Návštěva klubu ZDARMA!

Ozvěte se nám nebo se podívejte, kde nás najít

Chci do klubuKONTAKT