WHIRLPOOL

Luxusní whirlpool pro váš dokonalý odpočinek a relax. Nechejte se unášet na vlnách a oddávejte se ničím nerušenému klidu.

PARNÍ EUKALYPTOVÁ LÁZEŇ

Vlhčí a ne tak horké klima. Prospěje Vaší pokožce, svalům, zmírňuje únavu, zlepšuje prokrvenost celého těla a jeho detoxikaci, dokáže ulevit od revmatických a dýchacích potíží.

FINSKÁ SAUNA

Vyzkoušejte rituál saunování a dopřejte vašemu tělu dokonalou očistu. Díky sauně se Vám zkrášlí pokožka, zbavíte se toxinů a zároveň budete relaxovat. Připravujeme pro Vás saunové ceremoniály s profesionálním saunérem.

OCHLAZOVACÍ BAZÉNEK

Pro dobré saunování jsou pro naše klienty připraveny zážitkové sprchy a ochlazovací bazének, který Vám dopřeje příjemné ochlazení po saunovém rituálu.

VITA SANA CLUB – BODY AND MIND – Harmonie pro vaše tělo i mysl

Zastavte čas. Nechejte se hýčkat v oáze klidu a harmonie, kde se vše točí jen kolem Vás.

MASÁŽE

Nabízíme Vám masáže klasické, relaxační, či wellness procedury. Ruční masáže jsou už po staletí považovány za jednu z nejpříjemnějších forem. Masáže uvolňují svalové i psychické napětí, odstraňují pocit těžkých končetin, pozitivně ovlivňují krevní oběh, zlepšují prokrvení, podporují činnost lymfatického systému, urychlují detoxikaci organismu, posilují imunitu. Odborně provedená masáž působí navíc pozitivně i na vnitřní orgány a celý pohybový aparát. Wellness procedury Vám nabízí detoxikační kůru – suchá uhličitá koupel, oxygenoterapie, peeling, zábal a další formy naleznete v nabídce Vita Sana Clubu. Masáže provádí Ing. Marie Pastorková, vždy v pátek od 15-20 hodin. Objednávejte se prosím na recepci klubu na tel: 776 44 55 66.

FYZIOTERAPIE

Fyzioterapie se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému organismu. Na základě funkční diagnostiky pohybového aparátu a kineziologického rozboru je možné navrhnout vhodnou pohybovou terapii. Odstraníme bolesti a obtíže v pohybovém aparátu, optimalizujeme jeho funkce nebo urychlíme rekonvalescenci. Masáže pomohou uvolnit celé tělo a vy se můžete klidně oddávat dalším radovánkám. Fyzioterapii provádí Mgr. Petra Chromá, vždy v pátek od 8-15 hodin. Objednávejte se prosím na recepci klubu na tel: 776 44 55 66.

NOVĚ TAKTÉŽ U NÁS: Kineziotaping – kinezioterapeutická aplikace pružných pásek. Je moderní doplňková metoda léčení, která pracuje cestou ovlivnění somatosenzorického, krevního a lymfatického systému.

Návštěva klubu ZDARMA.

Ozvěte se nám nebo se podívejte, kde nás najít

Chci do klubuKONTAKT