WHIRLPOOL

Luxusní whirlpool pro váš dokonalý odpočinek a relax. Nechejte se unášet na vlnách a oddávejte se ničím nerušenému klidu.

PARNÍ EUKALYPTOVÁ LÁZEŇ

Vlhčí a ne tak horké klima. Prospěje Vaší pokožce, svalům, zmírňuje únavu, zlepšuje prokrvenost celého těla a jeho detoxikaci, dokáže ulevit od revmatických a dýchacích potíží.

FINSKÁ SAUNA

Dopřejte vašemu tělu dokonalou očistu. Díky sauně se Vám zkrášlí pokožka, zbavíte se toxinů a zároveň budete relaxovat.

OCHLAZOVACÍ BAZÉNEK

Pro dobré saunování jsou pro naše klienty připraveny zážitkové sprchy a ochlazovací bazének, který Vám dopřeje příjemné ochlazení po saunovém rituálu.

VITA SANA CLUB – BODY AND MIND – Harmonie pro vaše tělo i mysl

Zastavte čas. Nechejte se hýčkat v oáze klidu a harmonie, kde se vše točí jen kolem Vás.

MASÁŽE

Nabízíme Vám masáže klasické, relaxační, či wellness procedury. Ruční masáže jsou už po staletí považovány za jednu z nejpříjemnějších forem. Masáže uvolňují svalové i psychické napětí, odstraňují pocit těžkých končetin, pozitivně ovlivňují krevní oběh, zlepšují prokrvení, podporují činnost lymfatického systému, urychlují detoxikaci organismu, posilují imunitu. Odborně provedená masáž působí navíc pozitivně i na vnitřní orgány a celý pohybový aparát. Masáže provádí Karel Perdoch a Andrea Bušková.

Karel Vám nabídne klidnou relaxační masáž, baňkování, aurikuloterapie. Masáže s Karlem probíhají každý pátek od 16:00 do 21:00. V případě zájmu o jiný den volejte panu Perdochovi (604 407 997). Andrea Vám nabídne relaxační/aroma, těhotenskou, sportovní, Dornovu a Breussovu masáž. Masáže s Andreou probíhají každé úterý od 9:00 do 12:00. V sobotu vždy jednou za 14 dní (15:00-18:00).

Objednávejte se prosím na recepci klubu na tel: 776 44 55 66.

FYZIOTERAPIE, FYZIOMASÁŽE

Fyzioterapie se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému organismu. Na základě funkční diagnostiky pohybového aparátu a kineziologického rozboru je možné navrhnout vhodnou pohybovou terapii. Odstraníme bolesti a obtíže v pohybovém aparátu, optimalizujeme jeho funkce nebo urychlíme rekonvalescenci. Masáže pomohou uvolnit celé tělo a vy se můžete klidně oddávat dalším radovánkám.

Fyzioterapii provádí Mgr. Petra Chromá, vždy v pátek od 8-15 hodin. Objednávejte se prosím na recepci klubu na tel: 776 44 55 66.

Fyziomasáže provádí Mgr. Martina Chytilová, vždy v pondělí a pátek ve 12:00 a 13:00. Objednávejte se prosím na recepci klubu na tel: 776 44 55 66.

Návštěva klubu ZDARMA.

Ozvěte se nám nebo se podívejte, kde nás najít

Chci do klubuKONTAKT