Vita Sana Club

Fitness pro Vaše tělo, Wellness pro Vaši duši, Strava jako motor

Jsme fitness a wellness klub, který přináší Zlínskému kraji to nejlepší ze světa sportu, zdraví a relaxace. V naší cestě chceme pokračovat, a proto jsme vytvořili místo, které je inspirováno Vaším tělem. Naleznete nás v exkluzivní lokalitě. Vita Sana Club PREMIUM – budova Max32, J. A. Bati 5648. U nás naleznete vše, co potřebujete pro Vaše tělesné a psychické zdraví. Již přes 1000 klientů znovu objevilo své možnosti a dále rozvíjí své schopnosti s námi. Vyplňte níže uvedený formulář a získejte V.I.P vstup jako dárek od nás. Přesvědčíte se tak na vlastní kůži o naších kvalitách.

Média - napsali o nás

Exkluzivní zázemí a profesionální tým je pro nás na prvním místě. Vytváříme klub, ve kterém jsou lidé spokojení a plní si své osobní cíle. Zdraví člověka je pro nás hlavní motiv.

náš cíl

Chceme být více než běžné fitness. Proto vytváříme to nejlepší prostředí a zázemí pro Vás, Vaše zdraví, Vaši pohodu i Váš relax. Vita Sana - Zdravý život, je naší filozofií, a proto přinášíme služby ve třech základních oblastech - POHYB, STRAVA, RELAXACE.

Říkají o nás

Měníme svět fitness. Boříme hranice. Tvoříme cestu ke zdraví a pohodě. Plníme sny o zdravém těle. Měníme pláč za úsměv a pohodu.

Prostory klubu

… rozhodnutí je na Vás, udělejte první krok
a všechno ostatní zařídíme za Vás.

PŘIJĎTE SE PROSÍM PODÍVAT A VYZKOUŠEJTE NAŠE SLUŽBY ZDARMA. NABÍZÍME VÁM VIP VSTUPENKU (PRO VSTUP DO FITNESS & WELLNESS NEBO DO DĚTSKÉHO KLUBU), KTEROU OBDRŽÍTE PO VYPLNĚNÍ NÍŽE UVEDENÉHO FORMULÁŘE. CENY ZA ČLENSTVÍ ZAČÍNAJÍ OD 990 KČ/MĚSÍC. VELMI SE NA VÁS TĚŠÍME A RÁDI VÁS PROVEDEME KLUBEM, VYSVĚTLÍME PODMÍNKY ČLENSTVÍ A NAVÍC MÁTE MOŽNOST SI VŠE ZDARMA VYZKOUŠET!