NEJPŘESNĚJŠÍ A VŠESTRANNÉ MĚŘENÍ TRÉNINKU

Zakupte u nás za 2.990,-

Systém monitoringu srdeční aktivity umožňuje maximálně zefektivnit cvičení podle toho, jakých cílů chcete dosáhnout. Pomocí speciálního monitorovacího zařízení sleduje tep, kalorie a čas a převádí je na tzv. MEP body (MYZONE Effort Points), které se stávají porovnatelnou jednotkou hodnoty výkonu. Aktuální fyzický výkon vyhodnocuje prostřednictvím pěti barevných zón nastavených podle osobní maximální tepové frekvence. Stačí se při cvičení držet ve správné zóně. Data se pak přenášejí na osobní účty uživatelů. Výsledky je možné také zasílat e-mailem nebo sledovat pomocí aplikace v chytrém telefonu. Lze je sdílet na Twitteru či Facebooku.

Uživatelé MYZONE® mohou:

  • cvičit uvnitř i mimo klub a nahrávat své aktivity
  • přihlásit se kdekoliv on-line a sledovat své výsledky a zvyšování výkonnosti
  • získávat MEP body za každou minutu efektivní aktivity
  • akceptovat výzvy v podobě soutěží mezi klienty, trenéry nebo i jinými kluby kdekoliv na světě
  • plnit své osobní cíle vycházející z analýzy tepové frekvence a intenzity výkonu

Snímače MYZONE MZ-3

  • Integrovaná baterka, nabíjení pomocí USB kabelu, na jedno nabití výdrží až 8 měsíců
  • Vodotěsný do 10m.
  • Bluetooth, možnost spojení s chytrým telefonem.
  • Nová aplikace pro Android i IOS, která umožní aktuální zobrazení aktivity na které jste zvyklí. Možnost uploadu aktivit díky aplikaci přímo na profil.

Klientům používání MyZone™ pomohlo dosáhnout jejich cílů

V našem fitness vedeme klienty k tomu, jak pomalu a postupně kondici zlepšovat. Vydatným pomocníkem je nám již rok unikátní systém MyZone™. Jedná se o monitoring srdeční aktivity, který umožňuje klientovi maximálně zefektivnit cvičení podle toho, jakých cílů chce dosáhnout. Každý klient je přece zcela individuální. Klientům používání MyZone™ pomohlo dosáhnout jejich cílů – protože až MyZone™ jim ukázal, proč nehubli nadbytek tukových kilogramů. Trénovali totiž v příliš nízké anebo častěji v příliš vysoké tepové frekvenci. Naši proškolení trenéři zcela zdarma poskytují klientům informace, jak s MyZone™ pracovat ve fitness i mimo klub, například při outdoor aktivitách s rodinou a přáteli. Veškeré sportovní aktivity má klient na svém osobním účtu, a tudíž může sledovat zlepšování své kondice buď v PC, tabletu, anebo on-line na chytrém telefonu.