Čerpání benefitů

AD Sport

http://www.adsport.cz

Pro členy Vita Sana Club super sleva 25% na jejich zboží. Prodejna se specializuje na špičkové aktuální zboží té nejvyšší kvality. Prodejna se specializuje na běh, trénink a fotbal. Pokud chcete mít to nejmodernější od Nike, adidas, Asics, Reebok, Under Armour, New Balance a mnohých dalších - vše seženete v nové prodejně AD Sport na Broučkově 7150, Zlín. *Slevový kód AD25VSC sníží cenu uváděnou u produktu jako „Běžná cena“ o 25%. Neplatí pro produkty označené jako „SLEVA“. Platí na prodejně AD Sport Zlín a e-shopech www.adsport.cz a www.snipit.cz pouze pro členy Vita Sana Club s platným členstvím.

AGAMA

http://www.agama-diving.cz

AGAMA - největší plavecká a potápěčská speciálka ve Zlínském kraji. Pro členy Vita Sana Clubu dává slevu 10 % v kamenné prodejně ve Zlíně na Vršavě nebo 10 % na e-shopu. Stačí zadat kód VITASANA10 Využijte slevy na plavky, brýle, ploutve, ale i neopreny na hubnutí.. Otevírací doba: PO-PÁ 8-18 hod;

ALLIANZ

http://allianz.cz

Členům Vita Sana Clubu poskytujeme slevu nad rámec běžně užívaných slev. Povinné ručení, Havarijní pojištění – 30% Pojištění majetku – 30% (rodinné domy, domácnosti, podnikatelské objekty) Kontakt pro uplatnění slev: Josef Struhelka, +420 603 515 859, struhelka@pojistovaci-kancelar.cz

allivictus

http://www.allivictus.cz

Všechny produkty společnosti Allivictus s.r.o. (Allivictus tinktura a emulze EFFFI) mají možnost členové zakoupit v našem klubu se slevou 10%.

ATARION

http://led-moduly.cz

Společnost ATARION poskytuje všem členům klubu Vita Sana slevu ve výši 15% na veškerý sortiment kosmetiky ROSE ARGAN OIL a LED osvětlení pro domácnost.

K LED sortimentu je v nabídce také pleťová, tělová a vlasová kosmetika, na kterou je rovněž sleva 21% pro členy VSC na adrese http://www.ellemare.com/

Atelier Böhmová Věra – Zlatnictví

http://www.atelierbohmova.com/

Ateliér poskytuje slevu 10% na veškeré zboží a snubní prsteny + úpravy u nás zakoupeného zboží včetně rytí do snubních prstenů zdarma po předložení členské karty Vita Sana Clubu.

AVONET

http://avonet.cz/

Avonet nabízí svým novým zákazníkům, kteří jsou členy klubu, 2 měsíce pevného internetu zdarma při uzavření smlouvy s minimální dobou trvání 24 měsíců na optický internet Sprint, pevný internet xDSL či kabelový internet. Podmínkou je předložení členské karty v zákaznickém centru Avonet na ulici Kvítková 4323, Zlín. Tuto slevu nelze kombinovat s jinou akční nabídkou.

Blauer

Jediný autorizovaný prodejce Blauer v ČR. USA STORE Zlín, na Soudní ulici 10 ve Zlíně, nabízí všem členům VITA SANA CLUBu slevu ve výši 15 % na absolutně výkonný oděv, který neztrácí nic na komfortu a módním vzhledu.

Datart

Udržujte se v kondici i mimo vaše oblíbené fitko. DATART poskytuje členům Vita Sana Clubu slevy na oblíbené elektro. Exkluzivně pro vás jsme připravili 10% slevu na produkty pro zpracování surovin, se kterými si připravíte oblíbené smoothie, ovocné šťávy a další zdravé dobroty bleskurychle. Nabízíme také 10% slevy na produkty péče o tělo, díky kterým budete udržovat i váš zevnějšek. Nabídku produktů najdete na www.datart.cz Při objednávce z webu můžete ZDARMA využít osobní odběr na prodejnách Datart ve Zlíně.

E-KARTS Zlín

https://www.e-kartszlin.cz/

* sleva ve výši 20 % na každou jízdu v kategorii DOSPĚLÝ * sleva je nepřenosná * sleva platí po předložení klientské kartičky VitaSana a vztahuje se pouze na držitele těchto karet, nikoli na jejich příbuzné, apod. * slevu nelze kombinovat s ostatními slevovými akcemi * sleva se vztahuje pouze na jednotlivou jízdu, nikoli na hygienickou kuklu, hodinový pronájem či jiné produkty, které E-KARTS Zlín nabízí

ellemare

http://www.ellemare.eu

Společnost ELLEMARE s.r.o. je dovozcem a distributorem kosmetiky vyrobené na bázi růžového oleje a růžové vody v kombinaci s dalšími přírodními komponenty. Členové VITA SANY mají možnost nákupu v našem kamenném obchodě se slevou 30% na adrese Pančava 242 76001 Zlín, k dispozici máme celkem 11 parkovacích míst. Vita Sana pohodáři mohou zakoupit naše výrobky s 30% slevovým kupónem po zadání slevového kódu VITASANA i na našem e-shopu www.ellemare.eu. BUĎTE S NÁMI. KRÁSNÉ A SMYSLNÉ. ELLEMARE COSMETICS tým…

Exit Room

http://www.exitroomzlin.cz/

Exit room poskytne členům Vita Sana Clubu 50 % slevu na vstup pro 1 tým. Hru mohou hrát dvou až pětičlenné týmy. Cílem je za pomoci vlastního důvtipu splnit hlavní úkol místnosti – zachránit se z poškozené ponorky, či zmocnit se bohatství klubu hazardních hráčů. Čeká na vás spousta překážek a úkolů, postupně budete získávat indicie vedoucí k úspěšnému závěru.

Extrem Sport

http://www.extremsport.cz

Prodej a servis jízdních kol a doplňků značky Specialized. Oblíbená značka všech profesionálních i amatérských jezdců. Sleva 7% na kola, doplňky a oblečení 10% na adrese: Vodní 2985, 760 01, Zlín.

EZOP

http://www.ekologickytisk.cz

Členové klubu mají u nás možnost čerpat slevu ve výši 10 % na Dárkový benefitní program, obrazové tapety, obrazy na míru a na výrobu reklamních posterů .

FIT FOODIE

http://www.fitfoodie.cz

Lehké pokrmy pro milovníky masa, vegetariány i vegany, lehké fit a RAW dezerty vlastní výroby, pestrý nápojový lístek - prémiové čaje, kávové speciality, ovocné drinky, míchané koktejly, kvalitní vína. Pro členy Vita Sana Clubu sleva 10% na jídla a nápoje (vyjma alkoholu) ze stálé i sezónní nabídky. Těšíme se na Vás v moderním prostředí inspirovaném přírodou. Otevřeno denně v samém srdci Zlína, 13. budově areálu Svit. Od 21. 1. se sleva nevztahuje na obědové menu a speciální nabídky(víkendové akce, speciality aj.).

Fitness4U.cz

http://www.fitness4u.cz/

Fitness4U.cz pro členy Vita Sana Clubu připravil slevu 5 % na veškerý sortiment na prodejnách ve Zlíně a v Uherském Hradišti.

Galaxie Zlín

http://www.galaxiezlin.cz

Krytý zábavní park na ploše větší než 2500 m2 nabízí velké množství dobrodružství. Děti si zde mohou zaskotačit na více než 20 atrakcích, zasoutěžit, vybít svoji energii spolu se svými vrstevníky, ale i s rodiči a prarodiči!!!
Galaxie poskytuje členům Vita Sana Clubu výhodu na vstupné 1+1 vstup zdarma po předložení členské karty. Při zakoupení celodenní vstupenky, je druhá ve stejné nebo nižší hodnotě zdarma.
Adresa Galaxie: Sportovní areál Vršava 679

Golden Apple Cinema Zlín

http://www.gacineman.cz

Multikino Golden Apple Cinema Zlín poskytuje členům Vita Sana Clubu slevu 30,-Kč ze standardního vstupného. Slevu je možné uplatnit po předložení členské karty na pokladně multikina.
Sleva neplatí pro objednávky přes internet.
Členové Vita Sana Clubu se mohou navíc stát zdarma členy GAClubu a získat tak další výhody (např. každý desátý vstup do kina zdarma).
Více informací o GAClubu naleznete zde: http://bit.ly/GAClubZlin

Inca Collagen

http://www.incacollagen.eu

Inca Collagen je výživový doplněk s obsahem 100% čistého mořského Bio-Aktivního kolagenu bez přísad. Inca Collagen je díky jednomu z největších vynálezů biochemie naprosto výjimečný kolagen, který ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci kolagenových vláken. Díky své stavbě zajišťuje pokožce, vlasům i nehtům optimální stupeň výživy. Všem členům Vita Sana klubu nabízíme tento skvělý produkt za zvýhodněnou klubovou cenu 1.120,- Kč (cena pro veřejnost je 1260,-Kč). V případě zájmu o produkt zavolejte do Salonu Beauty na tel. 735 173 173, produkt Vám objednáme.

Intersport

http://www.intersport.cz

Exkluzivní nabídka pro členy VITA SANA CLUBu. Od 12. 12. 2011 poskytuje společnost INTERSPORT členům VITA SANA CLUBu výhodu na nákup v prodejně INTERSPORT v OC Zlaté Jablko Zlín a OC Centro Zlín. Slevu ve výši 10 % na každý nákup dostanete i na již zlevněné zboží nově bez nutnosti založení zákaznické karty. Z toho:

 • 10 % zákazník obdrží ihned v okamžiku nákupu po předložení členské karty VITA SANA CLUBu,

Slevu nelze kombinovat s jinými akčními nabídkami.

KAMARO

http://www.blaznidohracek.cz/

V hračkářství KAMARO mohou využít členové Vita Sana Clubu slevu 5 % na veškerý sortiment mimo značku Peg Perego. Výhoda platí pro koncové zákazníky. Adresa: Kvítková 552, 760 01 Zlín

Kosmetika ZuZa

Členové Vita Sana Clubu mohou využít po předložení členské karty slevu 10 % v kosmetice ZuZa. Přijďte a svěřte se do rukou odborníka a oddejte se příjemné relaxaci při ošetření pleti profesionálními kosmetickými výrobky. Můžete využít i líčení na slavnostní příležitosti. Kosmetika se nachází v bezprostřední blízkosti klubu na 4. patře v budově max32. Objednávky můžete provézt na tel. 737 081 710. Otevírací doba: PO – ČT 9:00 – 12:00, 13:00 – 18:00 PÁ 9:00 – 12:00, 13:00 – 15:00

LASY

http://www.lasy.cz

Členové klubu Vita Sana mají slevu 12 % na oblečení LASY po předložení členské karty. LASY vás srdečně zve do nové prodejny dámské módy v centru Zlína. Obchodní Centrum Zlín Kvítková 4352 ve 2. patře.

Lékárna Ormiga

http://www.lekarnaormiga.cz

Poskytuje slevu 10% na veškerý sortiment v kamenné prodejně na Kotěrově ulici po předložení členské karty. Sleva neplatí na již zlevněné zboží a na léky na recept.

LenovoShop.cz

http://www.lenovoshop.cz

Členům Vita Sana Clubu poskytujeme slevu 5% v našem internetovém obchodu na špičkové notebooky, počítače a pracovní stanice z řady Think (ThinkPad, ThinkCentre, ThinkStation). Sleva neplatí na akční produkty. Stačí zadat kód “VITASANATHINK2020″ do slevového políčka při dokončení objednávky, a do poznámky uvést Vaše členské číslo. Sleva se automaticky odečte. Pokud přijdete do obchodu osobně, stačí předložit kartičku Vita Sana Clubu a získáte stejnou slevu.Platí do 31. 12. 2020.

Luxusní Elektronika

http://www.luxusnielektronika.cz/

Sleva 5% při předložení členské karty v našem novém showroomu na adrese: Na Slanici 444, 760 05, Zlín (na konečné trolejbusu č. 4).

Menage

https://www.menage.cz/

Nakupte pánské, sportovní oblečení a spodní prádlo s extra slevou až 15%! Sleva platí pro členy klubu na veškeré, i již zlevněné zboží. Pro uplatnění slevy stačí zadat kód “VITASLEVA10″ do slevového políčka. Při prvním nákupu se i registrujte a navíc obdržíte 5% VIP slevu. Využijte také možnost osobního vyzvednutí zdarma přímo ve Vita Sana Clubu. Menage.cz je váš expert na pánské spodní prádlo. Kromě prádla ke každodennímu nošení, nabízíme i funkční prádlo a také luxusní, designové kousky pro ty nejnáročnější. Vše skladem a za férové ceny.

Myčka Zlín

http://www.myckazlin.cz/

Členové Vita Sana Clubu mají v naší možnost využívat V.I.P. Jako např. :

 • mytí Po-Ne (dle dohody)
 • upřednostnění objednávek s ohledem na harmonogram klientů
 • v letním období “odmušování” a voskování karoserie zdarma
 • v zimním období odsolení brzdičů, kol a podvozku zdarma
 • možnost parkování vozidla po mytí a údržbě po dobu nezbytně nutnou.
 • individuální přístup a profesionální poradenství,včetně vysoce kvalitních “Eko” přípravků.
 • Všechny produkty jsou pod kontrolou a atestovány .Provozovna je z důvodu bezpečnosti a korektnosti ke klientům pod kamerovým systémem. Reklamace přijímáme a jsou vyřizovány ihned na místě.

  OPEL TAXI ZLÍN

  OPEL TAXI ZLÍN poskytuje pro členy Vita Sana klubu slevu 10 % v rámci jízdy v centru Zlína a slevu 20 % u jízdy nad 600,-Kč. Běžná cena za jízdu v centru je 100,-Kč, pro členy klubu tedy cena 90,-Kč. Za 90,-Kč je oblast vytyčena okrajovými body: Vršava-Příluk-Jaroslavice-Kudlov-Ateliery-Podhoří-Prštné-Mladcová-Jižní Svahy. OPEL TAXI také přepravuje děti do škol, školek, kroužků nebo k doktorům. Zajistí Vám také Drink servis (odvoz Vašeho vozu), kurýrní službu, transfery na letiště, odvoz svateb, oslav nebo firemních večírků. Taxi objednávejte na tel. 732 346 912.

  P.P.mode

  http://www.ppmode.cz

  Členové Vita Sana Clubu mohou využít slevu 10% na značkové módní oblečení v prodejnách P.P.mode ve Zlíně na Tř. Tomáše Bati 180, Rašínově ul. 67 a v Luhačovicích Masarykova č.499. Pro uplatnění slevy je nutné předložit členskou kartičku Vita Sana Clubu. Sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží. Více informací získáte na www.ppmode.cz

  Palma Travel

  http://www.palmatravel.cz

  Členům Vita Sana Clubu poskytujeme slevu 6% ze zájezdů objednaných přes web: www.palmatravel.cz. Do poznámky napište heslo“vitasana”.

  Pohoda

  http://www.kavacajpohoda.cz/

  Specializovaná prodejna Vás srdečně zve k nákupům. Členové VITASANA CLUBU mohou čerpat na veškerý sortiment zboží slevu 10 %. Akce neplatí na zboží v akci. Čerstvě pražíme odrůdovou kávu arabicu té nejvyšší kvality z různých zemí, kterou můžete i ochutnat. Dále: sypané čaje, byliny a bylinné směsi, koření a různé zdravé potravinové produkty. Nabídka homeopatického poradenství. Otevřeno máme každý den od 9.00 do 18.00 hodin, Sobota 9.00-12.00. Specializovaná prodejna: Školní 492 Zlín

  Prodejna IVANKA

  http://www.ivanka.cz/

  Pro členy Vita Sana Clubu poskytujeme po předložení členské karty slevu 10 % na veškerý sortiment obchodu IVANKA. Můžete si vybrat luxusní spodní prádlo světových značek pro ženy i muže. Obslouží Vás příjemný a odborně vyškolený personál.
  Prodejnu naleznete na adrese: Rašínova, 760 01 Zlín vedle nákupního centra Zlaté Jablko.

  Resort Valachy

  Členové Vita Sana Clubu mohou čerpat 10% slevu na veškeré služby Resortu Valachy (ubytování, gastronomie, wellness a další volnočasové služby). Slevu můžete využít ve Spa hotelu Lanterna, Wellness hotelu Horal, hotelu Galik, Ski areálu Razula a Wellness Horal (termální bazény, saunový svět se saunovými rituály, Kardio fitness). Přijeďte si užít zimní či letní dovolenou, nebo prodloužený víkend v krásném prostředí Velkých Karlovic. Resort Valachy také organizuje množství akcí, mj. seriál sportovních závodů Valachy Tour, Karlovský gastrofestival, seriál dětských akcí Valachy Dětem, nebo Týden kultury na Valašsku a další. Sleva se nevztahuje na pobyt Relaxační neděle, produkty Wellness den pro zdraví a Spa day, Speciální tematické a akční pobyty v „balíčku“, na alkohol a tabákové výrobky. Slevy se nesčítají.

  RVC sportswear

  http://www.rvc.cz

  Pro členy Vita Sana Clubu máme obuv Asics, Solomon, ON s 15 % slevou na novou kolekci a s 30 % slevou na starší kolekci. Oblečení RVC s 30 % slevou.

  Solárium Mambo

  http://mambosolarium.cz/

  Po předložení členské karty máte nárok na 10% slevu na na opalování v solárním studium Mambo, Třída Tomáše Bati 201/08.

  SP SPORT

  http://www.spsport.cz/

  SP SPORT poskytuje pro členy Vita Sana Clubu 15 % slevu na veškerý sortiment (kromě již zlevněného zboží). Můžete se těšit na sportovní oblečení i potřebné doplňky. Velkou výhodou je poloha obchodu, který sídlí ve stejném domě jako Vita Sana Premium na adrese: J.A.Bati 5648, areál Svit, 32. budova, 760 01 Zlín.

  Top optik

  http://www.topoptik.cz

  Členové klubu po předložení členské karty mají možnost čerpat slevu ve výši 10% na kompleni sortiment zboží společnosti Top Optik Grůzová. Adresy očních optik naleznete na topoptik.cz/kontakty.html.

  Topnatur

  https://www.topnatur.cz/

  Sleva 15 % na křupavé Müsli srdcem, snídaňové Probio kaše, zelené superpotraviny, prémiová probiotika pro podporu imunity a další doplňky stravy od českého výrobce TOPNATUR s více než 20 letou tradicí na trhu. Navštivte náš nový e-shop www.topnatur.cz a po přidání produktů do nákupního košíku zadejte slevový kód: VITA15. Sleva platí na celý sortiment.

  U PAŘÍZKŮ

  http://uparizku.cz

  Členové Vita Sana klubu mohou využít slevu ve výši 10% na stylové ubytování ve valašských chaloupkách U Pařízků v chráněné krajinné oblasti v Beskydech. Pro uplatnění slevy je nutné předložit členskou kartu Vita Sana Clubu. Cenové zvýhodnění se nevztahuje na akční nabídky ubytování, víkendy a státní svátky.

  UNCLE SAM

  http://uncszlin.cz

  Členové klubu po předložení členské karty mají možnost čerpat slevu ve výši 10% na kompletní sortiment zboží společnosti Uncle Sam.

  Vitar

  http://www.vitar.cz

  Vitaminy a další doplňky stravy od osvědčeného českého výrobce VITAR nakoupíte se slevou 10 % v e-shopu www.nasevitaminy.cz. K prodávaným značkám patří MaxiVita, Energit, Revital a další. Sleva 10 % platí na celý sortiment kromě akčního a zlevněného zboží. VITAR - Pomáháme lidem vést zdravější život.

  Walltastic

  http://www.fun4wall.cz

  Designové 3D fototapety a samolepky pro děti a dospělé anglické značky Walltastic, které jsou zaměřeny na detail. Sleva 10% na e-shopu. Odběr zboží na adrese Náves 37, Prštné, Zlín. Při platbě na místě získáte slevu 10%.

  Wine & Food shop Lavite

  http://www.lavite.cz

  Wine & Food shop Lavite prezentuje typicky italský, avšak ve Zlíně unikátní koncept.

  Objevte více než 2000 druhů vín přímo od místních italských vinařů, především malých rodinných podniků s dlouholetou tradicí, včetně italských specialit, v příjemně moderním a zároveň neformálním prostředí. Každý měsíc pro Vás připravujeme také degustační víkendy nebo pohodové večery za poslechu piana.

  Sleva 10% při nákupu sortimentu i při konzumaci v kamenné prodejně na adrese Lešetín II 7147, 760 01 Zlín.

  Zóna Laser Arena

  http://www.zona123.cz/

  Laser Arena má nově pro naše členy možnost výhody hry 2+1 ZDARMA . Po předložení karty.