Čerpání benefitů

AD Sport

http://www.adsport.cz

Pro členy Vita Sana Club nabízí absolutní slevu 10 % z celého nákupu. Slevu nelze uplatnit na produkty ve výprodeji. AD Sport se specializuje na běh, trénink a fotbal. Pokud chcete mít to nejlepší od Nike, adidas, ASICS, Hoka One One, Under Armour a Under Armour Project Rock – vše seženete na e-shopu a v prodejně AD Sport na Broučkově 7150, Zlín.

AGAMA

http://www.agama-diving.cz

AGAMA - největší plavecká a potápěčská speciálka ve Zlínském kraji. Pro členy Vita Sana Clubu dává slevu 10 % v kamenné prodejně ve Zlíně na Vršavě nebo 10 % na e-shopu. Stačí zadat kód VITASANA10 Využijte slevy na plavky, brýle, ploutve, ale i neopreny na hubnutí.. Otevírací doba: PO-PÁ 9-18 hod.

ALLIANZ

http://allianz.cz

Členům Vita Sana Clubu poskytujeme slevu nad rámec běžně užívaných slev. Povinné ručení, Havarijní pojištění – 30% Pojištění majetku – 30% (rodinné domy, domácnosti, podnikatelské objekty) Kontakt pro uplatnění slev: Josef Struhelka, +420 603 515 859, struhelka@pojistovaci-kancelar.cz

allivictus

http://www.allivictus.cz

Všechny produkty společnosti Allivictus s.r.o. (Allivictus tinktura a emulze EFFFI) mají možnost členové zakoupit v našem klubu se slevou 10%.

ATARION

http://led-moduly.cz

Společnost ATARION poskytuje všem členům klubu Vita Sana slevu ve výši 10% na veškerý sortiment LED modulů a napájecí zdroje pro výrobu světelné reklamy, další slevy při osobním jednání. K dispozici máme celkem 11 parkovacích míst.

Blauer

Jediný autorizovaný prodejce Blauer v ČR. USA STORE Zlín, na Soudní ulici 10 ve Zlíně, nabízí všem členům VITA SANA CLUBu slevu ve výši 15 % na absolutně výkonný oděv, který neztrácí nic na komfortu a módním vzhledu.

Boty a ty

https://www.botyaty.cz

Prodejna obuvi ve Zlíně Botyaty.cz poskytuje pro členy Vita Sana Clubu slevu 10% na nákup na e-shopu www.botyaty.cz i v kamenné prodejně na Jižních svazích (Na Honech 5539, Zlín, Po-Pá 9:00-17:00, So 9:00-11:00) s kódem VITA10.

ellemare

http://www.ellemare.eu

"http://www.ellemare.eu Společnost ELLEMARE s.r.o. je dovozcem a distributorem kosmetiky vyrobené na bázi růžového oleje a růžové vody v kombinaci s dalšími přírodními komponenty.Nakupujte výhodně a komfortně z pohodlí domova se slevou 30% s kupónem VITASANA na www.ellemare.eu. Sleva 30% platí i při osobním nákupu v našem kamenném obchodě na adrese Pančava 242 76001 Zlín. K dispozici máme celkem 11 parkovacích míst. Platby kartou a v hotovosti. Vše Vám hezky zabalíme. BUĎTE S NÁMI KRÁSNÉ A SMYSLNÉ. Váš ELLEMARE tým…

Exit Room

http://www.exitroomzlin.cz/

Exit room poskytne členům Vita Sana Clubu 50 % slevu na vstup pro 1 tým. Hru mohou hrát dvou až pětičlenné týmy. Cílem je za pomoci vlastního důvtipu splnit hlavní úkol místnosti – zachránit se nalezením tajného léku v Márnici, zmocnit se bohatství Klubu hazardních hráč, uniknout z Cely, či rozluštit případ Sherlocka Holmese . Čeká na vás spousta překážek a úkolů, postupně budete získávat indicie vedoucí k úspěšnému závěru. Zábava zaručena :-).

Golden Apple Cinema Zlín

http://www.gacineman.cz

Multikino Golden Apple Cinema Zlín poskytuje členům Vita Sana Clubu slevu 30,-Kč ze standardního vstupného. Slevu je možné uplatnit po předložení členské karty na pokladně multikina.
Sleva neplatí pro objednávky přes internet.

Inca Collagen

http://www.incacollagen.eu

Inca Collagen je výživový doplněk s obsahem 100% čistého mořského Bio-Aktivního kolagenu bez přísad. Inca Collagen je díky jednomu z největších vynálezů biochemie naprosto výjimečný kolagen, který ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci kolagenových vláken. Díky své stavbě zajišťuje pokožce, vlasům i nehtům optimální stupeň výživy. Všem členům Vita Sana klubu nabízíme tento skvělý produkt za zvýhodněnou klubovou cenu 1.260,- Kč (cena pro veřejnost je 1.400,-Kč). V případě zájmu o produkt zavolejte do Salonu Beauty na tel. 735 173 173, produkt Vám objednáme. „Mořský bio-aktivní Kolagen představuje jeden z největších vynálezů světové biochemie. Jeho jedinečnost je v tom, že si zachovává i po jeho zpracování strukturu trojité spirály, tzv. helisy, která je typická pouze pro bílkoviny živých organismů. Bio-Aktivní Kolagen je nejvíce podobný lidskému kolagenu. Zpracovává se tak, aby byla zachována jeho biologická hodnota - tzv. studenou technologií. Touto technologií je vylisován vysoce kvalitní Kolagen, který má také přívlastky "živý" a "biologicky aktivní" se zachovanou biologickou strukturou. Inca Collagen je výživový doplněk s obsahem 100% čistého mořského Bio-Aktivního kolagenu bez přísad. Inca Collagen je výjimečný Kolagen, který ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci kolagenových vláken.“

Intersport

http://www.intersport.cz

Exkluzivní nabídka pro členy VITA SANA CLUBu. Od 12. 12. 2011 poskytuje společnost INTERSPORT členům VITA SANA CLUBu výhodu na nákup v prodejně INTERSPORT v OC Zlaté Jablko Zlín, OC Centro Zlín a NC Čepkov. Slevu ve výši 15 % na každý nákup dostanete i na již zlevněné zboží nově bez nutnosti založení zákaznické karty. Z toho:

  • 15 % zákazník obdrží ihned v okamžiku nákupu po předložení členské karty VITA SANA CLUBu,

Slevu nelze kombinovat s jinými akčními nabídkami.

KAMARO

http://www.blaznidohracek.cz/

V hračkářství KAMARO mohou využít členové Vita Sana Clubu slevu 5 % na veškerý sortiment mimo značku Peg Perego. Výhoda platí pro koncové zákazníky. Adresa: Potoky 552, 760 01 Zlín

Lékárna Ormiga

http://www.lekarnaormiga.cz

Poskytuje slevu 10% na veškerý sortiment v kamenné prodejně na Kotěrově ulici po předložení členské karty. Sleva neplatí na již zlevněné zboží a na léky na recept.

Luxusní Elektronika

http://www.l-e.cz/

Sleva 5% při předložení členské karty v našem novém showroomu na adrese: Na Slanici 444, 760 05, Zlín (na konečné trolejbusu č. 4).

P.P.mode

http://www.ppmode.cz

Členové Vita Sana Clubu mohou využít slevu 10% na značkové módní oblečení v prodejnách P.P.mode ve Zlíně na ulici Kvítková 1575 a v Luhačovicích Masarykova č.499. Pro uplatnění slevy je nutné předložit členskou kartičku Vita Sana Clubu a recipročně se zaregistrovat ve věrnostním programu P.P. mode. Sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží. Pro inspiraci navštivte: www.ppmode.cz.

Resort Valachy

Členové Vita Sana Clubu mohou čerpat slevu 7 - 12% na služby Resortu Valachy Velké Karlovice a nově také v Relaxačním centru Fyzio Garden Zlín a hostelu Valtice. V Resortu Valachy lze slevu využít ve Spa hotelu Lanterna****, Wellness hotelu Horal***+, Relaxačním centrum L-Spa, Relaxačním centrum Wellness Horal. Přijeďte si užít zimní či letní dovolenou, nebo prodloužený víkend v krásném prostředí Velkých Karlovic. Resort Valachy také organizuje množství akcí, mj. seriál sportovních závodů Valachy Tour, seriál dětských akcí Valachy Dětem, nebo Týden kultury na Valašsku a další. Slevu nelze čerpat na konzumaci. Slevu nelze kumulovat ani kombinovat s dalšími slevami. Více zde. Více zde.

ROOMSTOCK

https://www.roomstock.cz/

ROOMSTOCK - online obchod s širokou nabídkou limitovaných tenisek a streetwearu. Nabízíme 5% slevu při předložení členské karty Vita Sana Club na všechen nezlevněný sortiment, a to při rezervaci na naši prodejnu ve Zlíně, ul. Bartošova 45, OD Modus - 2. NP.

Solárium Mambo

http://mambosolarium.cz/

Po předložení členské karty máte nárok na 10% slevu na na opalování v solárním studium Mambo, Třída Tomáše Bati 201/08.

SP SPORT

http://www.spsport.cz/

SP SPORT poskytuje pro členy Vita Sana Clubu 15 % slevu na veškerý sortiment (kromě již zlevněného zboží). Můžete se těšit na sportovní oblečení i potřebné doplňky. Adresa prodejny: Tečovice 365, 763 02, Zlín. Otevírací doba PO - PÁ 8:00 - 17:00 hod, Kontakt: 774 780 561

Top optik

http://www.topoptik.cz

Členové klubu po předložení členské karty mají možnost čerpat slevu ve výši 10% na kompleni sortiment zboží společnosti Top Optik Grůzová. Adresy očních optik naleznete na topoptik.cz/kontakty.html.

Topnatur

https://www.topnatur.cz/

Poskytujeme pro členy VitaSana Clubu slevu ve výši 10% na celý nákup na eshopu www.topnatur.cz. Slevový kód se nevztahuje na již zlevněné zboží. Slevový kód je VITASANA.

UNCLE SAM

http://uncszlin.cz

Členové klubu po předložení členské karty mají možnost čerpat slevu ve výši 10% na kompletní sortiment zboží společnosti Uncle Sam.

Vitar

http://www.vitar.cz

Vitaminy a další doplňky stravy od osvědčeného českého výrobce VITAR nakoupíte se slevou 10 % v e-shopu www.nasevitaminy.cz. K prodávaným značkám patří MaxiVita, Energit, Revital a další. Sleva 10 % platí na celý sortiment kromě akčního a zlevněného zboží. VITAR - Pomáháme lidem vést zdravější život.

Wine & Food shop Lavite

http://www.lavite.cz

Wine & Food shop Lavite prezentuje typicky italský, avšak ve Zlíně unikátní koncept.

Objevte více než 2000 druhů vín přímo od místních italských vinařů, především malých rodinných podniků s dlouholetou tradicí, včetně italských specialit, v příjemně moderním a zároveň neformálním prostředí. Každý měsíc pro Vás připravujeme také degustační víkendy nebo pohodové večery za poslechu piana.

Sleva 10% při nákupu sortimentu i při konzumaci v kamenné prodejně na adrese Lešetín II 7147, 760 01 Zlín.