Kadeřnictví

Dámské kadeřnictví

1. Střih
2. Styling
3. Barvení
4. Svatby a večírky
Otevírací doba: po-pá 9-18h
Ceník služeb

Pánské kadeřnictví

1. Střih
2. Styling
3. Barvení
4. Holení
Otevírací doba: po-pá 9-18h
Ceník služeb

Kosmetika


Kosmetika

Vita Sana

CENÍK SLUŽEB

Vita Sana

KOSMETICKÉ Služby

Vita Sana

Svatby

Vita Sana

Proměny


Další služby

Diagnostika

Diagnostika zdravotního stavu je vstupní prohlídkou v našem klubu. Všichni členové ji mohou podstoupit zdarma, nečlenové za poplatek. Na základě diagnostiky zhodnotíme Vaše stávající hodnoty a připravíme ideální pohybový program. Společně stanovíme cíle, které Vám pomohou k dosažení Vašich vysněných výsledků.

Objednat

Jídelníček

Zdravá a vyvážená strava je nedílnou součástí zdravého životního stylu. Každý z nás by měl věnovat pozornost svému stravování, protože je to právě strava, která je katalyzátorem našeho zdraví. Správně sestavený jídelníček pomůže řešit únavu, stres, úpravu váhy – hubnutí, či nabírání svalové hmoty. Nejdůležitější podmínkou je sestavení jídelníčku na míru přímo pro Vás.

Objednat

Fyzioterapie

Fyzioterapie se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému organismu. Na základě funkční diagnostiky pohybového aparátu a kineziologického rozboru je možné navrhnout vhodnou pohybovou terapii. Odstraníme bolesti a obtíže v pohybovém aparátu, optimalizujeme jeho funkce nebo urychlíme rekonvalescenci. Fyzioterapeut: Mgr. Petra Chromá a Martina Chytilová

Objednat

Těšíme se na Vaší návštěvu!

Ozvěte se nám nebo se podívejte, kde nás najít

Chci do klubuKONTAKT