Balíček jóga a relax

V nádherném prostředí Beskyd jsme pro Vás připravili exkluzivní jógový víkend. Přijeďte načerpat energii z přírody, dopřejte si odpočinek a nechte se unášet krásou jógových asán. Budete cvičit, jíst zdravé jídlo, relaxovat ve wellness, můžete si vyzkoušet golf a kochat se při procházkách v okolí Lysého hory.

  • Lektor: Kateřina Bábíková, Zuzana Urbanová
  • Ubytování: nový hotel TEE HOUSE Čeladná
  • Místo konání: golf Prosper Čeladná
  • Termín: 14.-16. června., 26.-28. června, 18.-20. září, 4.-6.řijna 2020
  • Vice informací o balíčku

Balíček zpět do formy

V nádherném prostředí srdci Beskyd jsme pro Vás připravili exkluzivní víkend zaměřený na zdraví a hubnutí. Program bude následně navazovat na 2 měsíční on-line spolupráci. Program je určen pro veřejnost: rekreační sportovce, osoby s problémy v oblasti životního stylu: např.: obezita, aj. Dostaneme Vás zpět do formy.

Balíček Be active

Připravili jsme si pro Vás aktivní a energizující pobyt v nádherném prostředí v srdci Beskyd v exkluzivním resortu a hotelu TEE HOUSE Čeladná. Bude pro Vás připraven bohatý program plný dynamického cvičení s pomůckami i kompenzačního tréninku a besedy s fyzioterapeutem. Probereme si důležitá témata v oblasti správného cvičení, zdravé stravy a regenerace, určeno pro rekreační a aktivní sportovce, kteří chtějí znát klíč ke svému sportovnímu úspěchu.

Galerie – zde budete bydlet

Využij tuto jedinečnou šanci!

Relax, cvičení, procházky, přednášky, zdravé jídlo, skvělé ubytování.

Objednat