Snídaňové kaše v mnoha variacích

 

Snídaně je nepochybně nejdůležitější pokrm dne a neměli bychom její složení podceňovat. Důležité je doplnit našemu tělu vše, co potřebuje pomocí kvalitních surovin.

Nastartujte váš organismus a dodejte potřebnou energii pro celodenní fungování.

.. Věděli jste, že v průměru 29% žen vynechává snídani a raději se věnují svému vzhledu? Raději se ráno starají o svůj zevnějšek.
.. První cereální snídaně byla připravena v roce 1863. Cereálie se tehdy musely nechat namočené přes noc, jinak by vločky nebylo možné rozkousat. :)
.. Snídaně je důležitá zvláště pro děti. Ty by měly sníst čtvrtinu denní dávky výživových hodnot právě na snídani.

KAŠE NA SNÍDANI

Není pochyby, že jsou kaše nejvíce oblíbenou formou snídaně pro většinu z nás. Nejen, že jsou velmi jednoduché na přípravu, ale také nám dodají dostatek energie na celé ráno a dopoledne.
Pro většinu z nás bývají rána většinou hektická a ne vždy jsme plni nápadů jak si svou ranní kaši ozvláštnit. Proto jsme pro vás připravili pár tipů na skvělou a zdravou snídani:

Instantní rýžová PROBIO kaše TOPNATUR

Natural, Čokoláda s proteinem, Banán s čokoládou, Černý rybíz s chia, Višeň, a Kokos s belgickou čokoládou

VÍCE INFORMACÍ O PRODUKTECH NALEZNETE ZDE

Novinka od společnosti TOPNATUR, která přináší na trh hlavně zdravé produkty bez lepku a bez laktózy, je vhodná i pro sportovce a rekonvalescenty. Doplní do těla správnou dávku vlákniny, která je důležitá pro správný chod našeho trávicího systému.

Probio kaše jsou jedinečné svým nutričně vyváženým složením s přídavkem 6 probiotických kmenů v množství 5 miliard na porci. Obsahují také vyvážený obsah vitamínů a minerálů přispívající normální funkci imunitního systému a doplňují energii.

Instantní nápoje TOPNATUR
SMOOTHIES PRO ENERGII

Pohankový nápoj, Špaldový nápoj, Rýžový nápoj, Ovesný nápoj, Sojový nápoj NATURAL, Sojový nápoj s VÁPNÍKEM A LECITINEM, Sojový nápoj EXTRA PROTEIN, Kokosvý nápoj, MATCHA s kokosovým nápojem, kukuřičný nápoj a mnoho dalších.
Velkou výhodou je jejich vyvážené složení bez lepku a laktózy. Všechny nápoje jsou také vhodné pro vegany.

VÍCE INFORMACÍ O PRODUKTECH NALEZNETE ZDE

Špaldový nápoj obsahuje rostlinnou kávovinu praženou špaldu – jedná se o druh nešlechtěné pšenice. Díky tepelné úpravě pražením je špalda ideální náhradou kávy, která se vyznačuje lahodnou chutí a vůní a neurazí ani pravidelné konzumenty oblíbené klasické kávy.

A jaká je ta Vaše TOP snídaně?