Genetický test – když diety nefungují

Genetické testy mohou určit dědičné choroby, predispozice ke sportovním výkonům a v neposlední řadě nám mohou pomoci zhubnout. Podle DNA lze upravit váš životní styl na míru. Už žádný pokus a omyl. Nahlédněte do své DNA a zjistěte, jak zefektivnit váš trénink pro lepší výkon, více energie a méně kil. Exkluzivně na Moravě si můžete udělat DNA test ve Vita Sana Clubu PREMIUM, J.A. Bati 5648, 760 01 Zlín.

dna  jidelnicek  in_body  pohyb

 

Jak probíhá analýza DNA?
Naše tělo se skládá z milionů buněk. Většina buněk obsahuje kompletní sadu genů. Geny představují sadu pokynů pro kontrolu růstu a funkce našeho těla, jsou zodpovědné za naše charakteristické rysy, jako je barva očí, výška nebo krevní skupina. Pro účely genetického testu se odebere vzorek slin, který je expresně odeslán do laboratoře v USA. Lékař provede analýzu složení těla ultrazvukovým přístrojem a dá vám první doporučení, jak zlepšit životosprávu, abyste mohli se změnami začít hned.

VitaSana DNA Start – Akční cena

Odebrání vzorku na test DNA

CO SE BUDE DÍT

Vstupní konzultace se specialistou

Proberete vaši momentální životosprávu a zdravotní stav. Odebereme vzorek slin pro genetický test, který je expresně odeslán do laboratoře v USA. Specialista vás vyzbrojí prvními doporučeními, jak zlepšit životosprávu, abyste mohli se změnami začít hned. 60 min.

CO DOSTANETE

Analýzu složení těla + první doporučení

Díky měření ultrazvukovým přístrojem BodyMetrix zjistíte, jaká je vaše optimální hmotnost, rozložení svalů a tuku, kvalita svalů i bazální metabolismus.

Náhled analýzy složení těla

Výsledky testu DNA za 2 týdny

CO SE BUDE DÍT

Interpretace výsledků DNA testu se specialistou

Do 2 týdnů obdržíme výsledky vašeho genetického testu. Lékař vám je podrobně vysvětlí, spolu s jídelníčkem na míru a dalšími konkrétními doporučeními. 60 min.

CO DOSTANETE

Výsledky testu DNA + jídelníček na míru

Genetický test využívá nejmodernější věděcké technologie, výsledky jsou ale zpracované tak, aby byly snadno srozumitelné. Obdržíte vytištěnou i elektronickou verzi výsledků testu a jídelníčku na míru.

Náhled výsledků DNA testu      Náhled jídelníčku na míru

Nastavení pohybu a stravy podle vaší DNA

CO SE BUDE DÍT

Konzultace s výživovým a pohybovým koučem

Kouč Vás zodpoví a správně interpretuje všechny informace s Vaše osobního jídelníčku, taktéž provede diagnostiku pohybového aparátu, aby vám poradil, jak zdravě cvičit. V závislosti na vašem cíli a aktuální kondici, připraví Pohybový plán na míru a vysvětlí, jak geny ovlivňují váš pohyb. 60 min.

CO DOSTANETE

Pohybový plán na míru

Pohybový plán zahrnuje výsledky diagnostiky pohybového aparátu a také plán pohybových aktivit, které jsou pro Vás nejefektivnější.

Náhled pohybového plánu

CENA ZA VitaSana DNA START

AKČNÍ CENA   13.990 Kč (do 1.5.2016)

 

Genetický test odpoví na vaše otázky
– Jaký typ tréninku je pro mě nejúčinnější – rychlostní, silový, vytrvalostní, kombinace?
– Mám si hlídat ve stravě příjem sacharidů nebo tuků?
– Proč nedokážu některým potravinám odolat?
– Které vitamíny mi můžou chybět?
– a mnoho dalšího.

Poznání genotypu vám pomůže dosáhnout lepší kondice rychleji a natrvalo. Genetický test analyzuje více než 75 genetických markerů kvůli lepšímu pochopení vašeho metabolismu. Výsledkem je návod na zdravější životní styl, který je připravený na míru.

Zvládnete více než si myslíte
– Dosáhnout zdravé hmotnosti
– Zvýšit mentální i fyzickou výkonnost
– Optimalizovat metabolismus
– Zbavit se únavy a získat více energie
– Žít lépe a zažít více