Vita Sana Club Reality show 2016

Další díl unikátní Reality Show v režii Vita Sana Clubu (Fitness&Wellness) startuje ve Zlíně již 1. května 2016. Soutěž, která propaguje zdravý životní styl a snaží se změnit myšlení i postavy lidí, kteří bojují s nadváhou, se představuje již po čtvrté.

Vita_sana_realityshow2

Hlavní cíl soutěže
5 žen a 5 mužů z řad zlínské veřejnosti má možnost vyhrát 8 týdenní členství, unikátní genetický test a program v hodnotě přes 40 000 Kč, který jim poskytne šanci na lepší život. Soutěžící mají také možnost bojovat o půlroční členství ve Vita Sana Clubu a pokračovat ve svém úsilí i po skončení Reality show.

Co o reality show říká majitel fitness?
Pro majitele klubu Jana Pravdu je tato reality show každoročně velkou výzvou.

“Nechceme jen pomoci lidem zhubnout. Věříme, že pokud všem ukážeme, jak se zdravě stravovat, jak správně cvičit a jak pozitivně myslet, tak jim můžeme pomoci nejen k vysněné postavě, ale i ke kvalitnějšímu a spokojenějšímu životu.”

Získejte unikátní genetický test
Velkým lákadlem pro nové účastníky je i genetický test, jež má za úkol analyzovat DNA a na základě výsledků tohoto testu dopomoci vytvořit stravovací plán na míru každého jedince. Tento nutričně-genetický test rozpozná typ stravovacího režimu klienta a následný výživový plán pomůže tam, kde ostatní diety selhaly.

Tradice s inovací
Úspěšnost této reality show dokazují již 3 předešlé ročníky, které pomohly změnit život desítkám lidí. Většina populace České republiky má špatné stravovací návyky a snaží se zlepšit svou postavu drastickými dietami. Tento přístup většinou vede k jo-jo efektu a má neblahý dopad na naše zdraví. Trenéři Vita Sana Clubu jsou zde pro účastníky soutěže po celou dobu soutěže a jsou jim fyzickou i psychickou oporou.

Přihlášky do konce března
Přihlášky lze podat do 31. března 2016 na adrese vitasana.cz/realityshow. Přihlásit se mohou účastníci starší 18 let s přesvědčením změnit svůj životní styl. Všechny potřebné informace jsou zveřejněny na webových stránkách nebo na facebookové stránce facebook.com/vitasanaclub. Pro ty, které reality show zajímá, je připravena Instagram sekce s příspěvky po zadání #vitasanaclub. Na všech sociálních sítích budou probíhat promo soutěže a budou zveřejňovány průběžné výsledky Reality show.