Kadeřnictví

Dámské kadeřnictví

1. Střih
2. Styling
3. Barvení
4. Svatby a večírky
Otevírací doba: po-pá 9-18h
Ceník služeb

Pánské kadeřnictví

1. Střih
2. Styling
3. Barvení
4. Holení
Otevírací doba: po-pá 9-18h
Ceník služeb

Kosmetika

Kosmetika

Zveme Vás k návštěvě moderně zařízené kosmetiky ve Zlíně v budově max32, J.A.Bati 5648, Zlín 76001, 4NP. Přijďte a svěřte se do rukou odborníka a oddejte se příjemné relaxaci při ošetření pleti profesionálními kosmetickými výrobky. Můžete využít i líčení na slavnostní příležitosti. Členové klubu mají na všechny kosmetické služby 10 % slevu. . Otevírací doba Otevírací doba

Masáže

V Medical centru můžete využít různé druhy masáží. Masáže klasické, relaxační, či masáže nohou. Masáže uvolňují svalové i psychické napětí, odstraňují pocit těžkých nohou, pozitivně ovlivňují krevní oběh, zlepšují prokrvení, podporují činnost lymfatického systému, urychlují detoxikaci organismu, posilují imunitu.

Ceník služeb

Kosmetika

Vita Sana

CENÍK SLUŽEB

Vita Sana

KOSMETICKÉ Služby

Vita Sana

Svatby

Vita Sana

Proměny


Další služby

Diagnostika

Diagnostika zdravotního stavu je vstupní prohlídkou v našem klubu. Všichni členové ji mohou podstoupit zdarma, nečlenové za poplatek. Na základě diagnostiky zhodnotíme Vaše stávající hodnoty a připravíme ideální pohybový program. Společně stanovíme cíle, které Vám pomohou k dosažení Vašich vysněných výsledků.

Objednat

Jídelníček

Zdravá a vyvážená strava je nedílnou součástí zdravého životního stylu. Každý z nás by měl věnovat pozornost svému stravování, protože je to právě strava, která je katalyzátorem našeho zdraví. Správně sestavený jídelníček pomůže řešit únavu, stres, úpravu váhy – hubnutí, či nabírání svalové hmoty. Nejdůležitější podmínkou je sestavení jídelníčku na míru přímo pro Vás.

Objednat

Fyzioterapie

Fyzioterapie se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému organismu. Na základě funkční diagnostiky pohybového aparátu a kineziologického rozboru je možné navrhnout vhodnou pohybovou terapii. Odstraníme bolesti a obtíže v pohybovém aparátu, optimalizujeme jeho funkce nebo urychlíme rekonvalescenci. Fyzioterapeut: Mgr. Petra Chromá a Martina Chytilová

Objednat

Těšíme se na Vaší návštěvu!

Ozvěte se nám nebo se podívejte, kde nás najít

Chci do klubuKONTAKT