Dětské kroužky pro školní rok 2023/2024

Přihlášky na eshop.vitasana.cz

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU

@vitasanaclub

ZKUŠEBNÍ HODINA ZDARMA

Pro více informací volejte paní Nenutilové (+420 774 996 488)

 

DĚTSKÝ KLUB – BIMBI BELLI

Na dětech nám velice záleží, stejně tak, jako na jejich smíchu, radosti, zdravém pohybu a
aktivitách, které je baví. Proto jsme vytvořili v našem centru dětský klub.

Děti mini
(od 6M - 4 let)

V této sekci naleznete všechny kroužky pro děti ve věku od 6 měsíců do 4 let. Děti můžete přihlásit do kroužků Baby masáže, Cvičeni rodičů s dětmi, Cvičení miminek, Cvičení dětí, Tvořivý kroužek Mini šikulky, a další. Neváhejte a přijďte si vyzkoušet hodinu ZDARMA.

Více informací

Děti aktiv
(od 5 let - 9 let)

V této sekci naleznete všechny kroužky pro děti ve věku od 5 do 9 let. Děti můžete přihlásit do kroužků Kids GYM, Sporťáček, Fit balet, Fun dance, Rope skipping, tvořivý kroužek Šikulové a další. Neváhejte nás navštívit a přijďte si vyzkoušet hodinu ZDARMA.

Více informací

Děti junior
(od 10 - 15 let)

V této sekci naleznete všechny kroužky pro děti ve věku od 10 do 15 let. Mládež můžete přihlásit na trénink Fun dance nebo Program JUNIOR - speciální kondiční a kompenzační program pro mládež, která se již zaměřila na nějaký sport. Neváhejte nás navštívit a vyzkoušejte si hodinu ZDARMA.

Více informací

NAROZENINOVÁ OSLAVA V POHYBU

Uspořádejte svým dětem výjimečnou narozeninovou oslavu ve Vita Sana Clubu nebo na Vaší zahrádce. Pro sebe i své kamarády budou mít k dispozici kvalifikovaného instruktora, který pro oslavence a jeho narozeninové hosty připraví zábavný program plný pohybu, her, hudby a písniček, při kterém se nejen pobaví, ale i protáhnou.


Více a objednat

SPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Vaše děti si během programu vyzkouší širokou škálu sportovních disciplín a seznámí se s novými přáteli. Program bude přizpůsobený věku dětí. Zaměřovat se budeme na zábavu a sportovní vyžití v průběhu týdne, děti si vyzkouší pohybové aktivity v prostorách Vita Sana Clubu i mimo něj. Děti navštíví multifunkční halu Gymnastiky Zlín, dopravní hřiště, Lanáček, atletický stadion ve Zlíně a zažijí program v Hasičské zbrojnici atd..


Objednat

GALERIE

Chcete si vyzkoušet hodinu v dětském klubu?

Ozvěte se nám nebo se podívejte, kde nás najít

Hodina na zkoužkuKONTAKT