FINSKÁ A BIO SAUNA

Vyzkoušejte rituál saunování a dopřejte vašemu tělu dokonalou očistu. Díky sauně se Vám zkrášlí pokožka, zbavíte se toxinů a zároveň budete relaxovat. Připravujeme pro Vás saunové ceremoniály s profesionálním saunérem.

PARNÍ EUKALYPTOVÁ LÁZEŇ

Vlhčí a ne tak horké klima. Prospěje Vaší pokožce, svalům, zmírňuje únavu, zlepšuje prokrvenost celého těla a jeho detoxikaci, dokáže ulevit od revmatických a dýchacích potíží.

WHIRPOOL

Luxusní whirpool pro váš dokonalý odpočinek a relax. Nechejte se unášet na vlnách a oddávejte se ničím nerušenému klidu.

ODPOČÍVÁRNA

Ke každému „wellnessení“ patří také odpočinek. Oddejte se klidu a pohodě v naší venkovní a vnitřní odpočívárně na příjemných lehátkách za zvuku relaxační hudby doprovázené příjemnými vůněmi.

VITA SANA CLUB – BODY AND MIND – Harmonie pro vaše tělo i mysl

Zastavte čas. Nechejte se hýčkat v oáze klidu a harmonie, kde se vše točí jen kolem Vás.

MASÁŽE

Relaxační masáže v Medical centru ve Vita Sana Clubu PREMIUM. Masáže klasické, relaxační, či masáže nohou. Ruční masáže chodidel a nártů jsou už po staletí považovány za jednu z nejpříjemnějších forem masáží. Uvolňují svalové i psychické napětí, odstraňují pocit těžkých nohou, pozitivně ovlivňují krevní oběh, zlepšují prokrvení, podporují činnost lymfatického systému, urychlují detoxikaci organismu, posilují imunitu. Odborně provedená masáž působí navíc pozitivně i na vnitřní orgány a celý pohybový aparát.

FYZIOTERAPIE

Fyzioterapie se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému organismu. Na základě funkční diagnostiky pohybového aparátu a kineziologického rozboru je možné navrhnout vhodnou pohybovou terapii. Odstraníme bolesti a obtíže v pohybovém aparátu, optimalizujeme jeho funkce nebo urychlíme rekonvalescenci. Masáže pomohou uvolnit celé tělo a vy se můžete klidně oddávat dalším radovánkám. Fyzioterapii provádí Mgr. Petra Chromá.

NOVĚ TAKTÉŽ U NÁS: Kineziotaping – kinezioterapeutická aplikace pružných pásek. Je moderní doplňková metoda léčení, která pracuje cestou ovlivnění somatosenzorického, krevního a lymfatického systému.

Návštěva klubu ZDARMA.

Ozvěte se nám nebo se podívejte, kde nás najít

Chci do klubuKONTAKT