Vážení členové,

už je to konečně tady! Od 27. 4. 2020 spouštíme znovu provoz klubu. Na základě restrikcí stanovených vládou ČR obnovujeme chod klubu v omezeném režimu.

V rámci omezeného režimu nebude bohužel funkční wellness, šatny, sprchy a bude zapotřebí dodržovat některá další hygienická opatření (viz. níže). Vzhledem k těmto dočasným omezením, jsme se rozhodli připravit Vám velice vstřícnou nabídku a věříme, že ji oceníte a podpoříte tak klub při znovuotevření.

Na všechny z Vás se moc těšíme a věříme, že se potkáme v klubu v hojném počtu a tuto nelehkou situaci postupně zvládneme.

Krásný den a hlavně pevné zdraví.

Tým Vita Sana Clubu


_________________________________________________________________________________________________

DŮLEŽITÉ INFORMACE

OBDOBÍ od 27. 4. do 12. 5. 2020

 • Otevírací doba v klubu po-čt od 7-20 h, víkend a svátek (pá) 8-20 h
 • V klubu je možné využívat skupinové lekce – rychlejší formy budeme cvičit venku v sále AIR, (již teď se můžete hlásit přes členskou sekci), fitness centrum a osobní tréninky.
 • V omezeném režimu budou i mimo skupinové lekce otevřeny všechny sály pro vaše cvičení (kromě spinningu a pilates studia). 
 • Vstup bude pro všechny členy jednotný a to časově NEOMEZENÝ (můžete přijít kdykoliv). 

OBDOBÍ od 13. 5. 2020 dále

 • Otevírací doba v klubu standardní – po-pá od 6:30-22 h, víkend a svátek 8-21 h.
 • Provoz v rámci dodržení případných restrikcí stanovených vládou ČR.

 

PRODLOUŽENÍ / PŘERUŠENÍ členství

PRODLOUŽENÍ členství

Členové, kteří využili variantu č. 1. v našem dotazníku a požádali o PRODLOUŽENÍ ČLENSTVÍ, jsou tedy aktivní členové, a po celou dobu uzavření klubu členství platili dále – mohou využívat v období od 27. 4. – 12. 5. klub časově neomezeně ZDARMA (tzn. členství platí pořád dále dle smlouvy, ale na konci smlouvy jim automaticky prodloužíme členství o 2 měsíce, tzn. o období od 13. 3. – 12. 5.).

PŘERUŠENÍ členství

Členové, kteří využili variantu č. 2. v našem dotazníku, tzn. varianta PŘERUŠENÍ ČLENSTVÍ a aktuálně členství neplatí, mají 2 možnosti:

 1. CHTĚJÍ v období od 27. 4. 2020 do 12. 5. 2020 začít cvičit, tzn. jejich členství  se automaticky aktivuje s první návštěvou klubu a platby členství budou probíhat ve standardní výši.

 2. NECHTĚJÍ v období od 27. 4. 2020 do 12. 5. 2020 začít cvičit, tzn. že zůstávají v režimu PŘERUŠENÍ ČLENSTVÍ DO 12. 5. 2020. Od 13.5. se již členství automaticky aktivuje všem. 

BONUS za nemožnost využívat wellness

Uvědomujeme si, že členové nebudou moci využívat klub ze 100%. Přestože restrikce uzavření a omezení služeb hlavně wellness není způsobena našim klubem, ale je způsobena současnou situací a omezeními stanovenými vládou ČR, rozhodli jsme se Vaši přízeň a loajalitu ocenit formou poskytnutí bonusu, jehož podobu stanovíme až po skončení tohoto stavu, protože aktuálně nejsme schopni vůbec předjímat, jak dlouho toto období a v jakém rozsahu potrvá.  Máte se tedy na co těšit.

ZNOVU AKTIVACE členství

Od 13. 5. 2020 dojde k aktivaci členství pro všechny členy klubu, dle časových rozsahů jednotlivých typů členství.
Nové členství BEZ VSTUPNÍHO POPLATKU

Pokud si kdykoliv v době od 27. 4. – 24. 5. zakoupíte členství máte možnost využít sníženou cenu 600 Kč za 14 dnů cvičení. Členství je vhodné pro Vaše partnery, rodinné příslušníky a širokou veřejnost. Po skončení 14 denního období je možné požádat o klasické členství, bez vstupního poplatku.

Dodržování HYGIENICKÝCH OPATŘENÍ

Pro zajištění bezpečnosti Vaši i všech, kteří se o Vás starají, Vás prosíme o dodržování následujících pravidel:

 1. Přijďte k nám již převlečení do sportovního oblečení, u nás se jen přezujte do sportovní obuvi.
 2. Při pobytu v klubu musíte mít zakrytá ústa a nos. Doporučujeme prodyšný materiál, třeba typu šátek/komín, který má zabránit šíření kapének. Vyrobili jsme pro Vás zde.
 3. Pokud budete chtít, přineste si vlastní podložku na cvičení.
 4. Vodu i jiné nápoje či potravinové doplňky si u nás můžete zakoupit, pouze v balené podobě.
 5. Platby za zboží a služby preferujeme bezkontaktně.
 6. Při vstupu do prostor fitness centra použijte připravené dezinfekční prostředky na ruce.
 7. Svoji venkovní obuv umístěte, dle instrukcí našeho personálu.
 8. Vždy dodržujte bezpečnou vzdálenost minimálně 2 m od dalších cvičících. Kapacita klubu při splnění restrikcí (10m2/na osobu) je naprosto dostatečná i v době skupinových lekcí.
 9. Po každém použití stroje či jiné pomůcky použijte dezinfekční prostředky, které jsou rozmístěny v prostorách klubu. Postupujte pečlivě, chráníte tak sebe i ostatní cvičící. Na styčné plochy používejte ručník.
 10. Při použití prostor toalet dodržujte bezpečnou vzdálenost, taktéž dodržujte správný postup při mytí rukou a následnou dezinfekci.
 11. Při odchodu z fitness centra opět použijte dezinfekční prostředek na ruce.

Pro zachování všech hygienických pravidel jsme pro Vás v klubu připravili:

 1. Zaměstnanci budou nosit ochranné prostředky úst a nosu.
 2. Na recepci při vstupu bude k dispozici dezinfekce.
 3. Připravujeme pro Vás možnost zakoupit si na recepci tzv.: šátek/komín místo roušky (od úterý 28. 4.).
 4. V dostatečné míře bude připravena dezinfekce na stroje a pomůcky.
 5. V rámci dne bude probíhat úklid a dezinfekce ve vyšší míře než obvykle.
 6. Prostory fitness a sálů budou každý den dezinfikovány ozonátorem. 

Budeme připraveni splnit vládní restrikce. Nicméně předpokládáme, že hlavní zodpovědnost bude na každém z nás, a proto bychom Vás chtěli požádat o nevstupování do fitness, když budete cítit jakoukoliv zdravotní slabost nebo se cítíte, že jste v rizikové skupině. Respekt, úcta a zdraví by mělo být základní pravidlo z obou stran a my vám věříme :-)

Věříme, že přísná hygienická opatření společně zvládneme a vy se u nás budete cítit bezpečně a spokojeně. V případě jakýchkoliv otázek nebo provozních nedostatků kontaktujte náš personál. Jsme vám plně k dispozici.

Tým Vita Sana Clubu