Termín: 18. 10. 2016 od 17:30
Cena: 250,- člen, 350,- nečlen Vita Sana Clubu
Místo konání: 14|15 BAŤŮV INSTITUT, Kavárna 15. budova – Areál Svitu

REGISTRACE NA PŘEDNÁŠKU

Po desetileté spolupráci s Jaromírem Jágrem, studiích psychologie a filosofie se český hokejový kouč rozhodl představit originální a netradiční pohled na motivaci pro příznivce Vita Sana Clubu! Propojení vrcholového sportu s byznysem vám představí Marian Jelínek již 18. 10. 2016.

PhDr. Marian Jelínek, Ph.D.

Marian Jelínek je český hokejový kouč s hlubším zájmem o psychologii a filosofii, které aplikuje do své každodenní práce. Je spoluautorem několika knih a držitelem doktorátu z kinantropologie. V pětadvacetileté praxi hokejového trenéra, pracoval nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Mezi jeho největší úspěchy patří titul MS 2005 z Vídně, 1 tituly mistra extraligy s HC Sparta Praha a vítězství Prezidentského poháru s HC Plzeň. Do povědomí veřejnosti se zapsal také díky desetileté spolupráci s Jaromírem Jágrem.

Motivace bez motivace – Co nás čeká?

Při hledání možností lidského potenciálu se Marian opírá nejen o teoretické znalosti nabyté dlouholetým a soustavným studiem, ale také o bohatou více než 25letou praxi ve vrcholovém sportu. Sport vnímá jako “život na nečisto” jakousi laboratoř, odkud čerpá inspiraci, ale i zkušenosti. Poutavé sportovní příběhy dokáže podat tak, že i sportovní laik je schopen přenést jejich sdělení do svého života.

Představuje originální a netradiční pohledy na motivaci a vrcholné výkony člověk, propojené s vrcholovým sportem, byznysem a životem vůbec

Kromě prozkoumání paralel mezi vrcholovým sportem a byznysem bude hovořit o neutuchajících zdrojích lidské energie a potenciálu