Třetí ročník se nám nezadržitelně blíží. Již 24. 9. 2016 se můžete těšit na 3 nové, rozšířené tratě.
Loňské výsledky online
Pravidla Vita Sana RUN 2016
Souhlas zákonného zástupce

 

Registrace on-line:

Registrace mezifakultního závodu 5 km
Registrace mezifakultního závod 10 km

Trasy jsou plánovány tak, aby účastník poznal centrum města s propojením na nově vznikající zónu v areálu Svitu a městský park. Běh je nenáročný a každý účastník si může vybrat kategorii, ve které bude startovat. V rámci akce je plánovaný malý okruh určený pro děti a rodiče.

Délka: 5 km, 10 km
Trasy vedou přes centrum Zlína. Závodní trať bude předem viditelně označena a na sporných místech bude přítomen organizátor.
Prezence a registrace:
V budově max 32 (VITA SANA CLUB PREMIUM) – 9:30-12:30
Program:
Start akce 11:00 hod – Atrakce pro děti i dospělé: skákací hrad, opičí dráha, tvořivá dílna Jany Svobodové, diagnostika zdravotního stavu, aj. Všechny atrakce jsou pro návštěvníky ZDARMA.

Mobilní restaurace – 11:30 hod – Šéf kuchař Vás potěší specialitami podniku – např.: hovězí líčka, husí játra, krevety, panenka nebo dobrá rybka na grilu, či salát.

  • Start dětského závodu na 1 km – 13:00 hod
  • Start závod na 5 a 10 km – 14:00 hod
  • Vyhlášení výsledků – 15:30 hod

Startovné:

Vaše startovné je hrazeno Studentskou unií UTB.
Poděkovat jim za tento dobročinný počin můžete na Vítání prváků 11. 10. 2016.

Členové Vita Sana Clubu a studenti přihlášení v rámci mezifakultního závodu pořádaného pod hlavičkou Studentské unie mají registraci na Vita Sana RUN zdarma.
Jelikož se jedná o dobročinnou akci a výtěžek ze startovného jde na projekt NEO CUP, budeme velmi rádi, pokud se rozhodnete i přes svou výhodu přispět na místě akce.
Přispějete tímto krokem na dobrou věc.

Mapa Vita Sana RUN 2016

mapa_5km
mapa_10km

Vita Sana Club v rámci 3. ročníku závodu Vita Sana RUN, podpoří charitativní projekt NEO CUP, který se podílí svým výtěžkem na výstavbě pokojů pro předčasně narozené děti v KNTB ve Zlíně.