SILOVÁ ZÓNA

Milujete fitness, ale chcete ještě něco víc? Jste na správném místě. Silová zóna neboli FreeWeight zóna je určena pro kvalitní trénink silově zaměřených klientů. Tato nakládací řada je ideální pro přesné a efektivní cvičení.
Silová zóna
Jungle Machine Seated Calf
Smith Machine Counterbalanced Multipurpose Sit Up Bench
Olympic Multi Bench Chin And Dip Counterbalanced
Hyperextension 45° Bench Disc Rack
Dumbbell Rack Squat Rack
Curl Rack a další
Funkční trénink
Bosu TRX
PUMP GYMBALL
BOXOVACÍ PYTEL KETTLEBELL
THERABAND A DALŠÍ

FUNKČNÍ TRÉNINK

Různé svalové partie procvičíte v rychlém sledu za sebou. Je připraveno několik speciálních stanovišť, které můžete projít sami, anebo s naším trenérem. Okořenit trénink můžete i na zavěšeném boxovacím pytli.

FITNESS ZÓNA

Dokonalé stroje Panatta XP s jedinečným designem a biomechanikou. To je naše fitness zóna, která splňuje veškeré parametry nejmodernějšího fitness. Uspokojí nároky jak profesionálů, tak běžných sportovních nadšenců.
Fitness stroje
Multi Hip Adduttor Machine
Abductor Machine Horizontal Adjustable Leg Press
Leg Curling Leg Extension
Abdominal Crunch Torsion Machine
Triceps Machine Curling Machine
Vertical Chest Press Convergent a další
Cardio stroje
Běhací pásy Runner Bora
Horizontální kolo Horizonatal Bike Bora
Rotoped Bike Bora
Total body trainery Elliptical Bora
Veslovací trenažéry Concept 2, model E
Spinningová kola Star Bike Evolution

GYM CARDIO ZÓNA

Místo pro Vaše štíhlejší tělo a lepší fyzickou kondici. Nejvyšší řada Panatta - Pininfarina platinum jsou celosvětově velice vyhledávané a oblíbené cardio stroje. Spojují volnost pohybu a zároveň prospívají Vašemu zdraví při dlouhodobé cyklické zátěži. Užijte si pocit, kdy „jdete či běžíte“. Nikdo Vás neruší. Jste tady jen Vy a Vaše myšlenky.

MEDICAL CENTRUM

Medical Centrum je určeno pro členy i nečleny klubu. Nabízí služby maséra, fyzioterapie, sportovního lékaře, základní a zátěžovou diagnostiku, a další.

1. ZÁKLADNÍ A ZÁTĚŽOVÁ DIAGNOSTIKA

Diagnostika rozložení svalového aparátu, svalové disbalance a zjištění tělesného a viscerálního tuku. Poradenství v oblasti prevence civilizačních chorob a doporučení vhodného sportovního programu. Zjištění optimální a maximální tepové frekvence – spirometrie. Testování sportovců, analýzy jednotlivců a týmů pro trenéry.

2. SESTAVENÍ POHYBOVÉHO PROGRAMU

Sestavení nejvhodnějšího sportovního programu dle fyzických předpokladu a časových možností klienta. Stanovení cílů a podrobného plánů. Výběr nejvhodnějších sportovních aktivit. Sestavení tréninků pro začínající i profesionální sportovce – kondiční a kompenzační.

3. VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Zdravá a vyvážená strava je nedílnou součástí zdravého životního stylu. Každý z nás by měl věnovat pozornost svému stravování, protože je to právě strava, která je katalyzátorem našeho zdraví. Správně sestavený jídelníček pomůže řešit únavu, stres, úpravu váhy – hubnutí, či nabírání svalové hmoty. Nejdůležitější podmínkou je sestavení jídelníčku na míru přímo pro Vás.

4. FYZIOTERAPIE A MASÁŽE

Fyzioterapie se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému organismu. Na základě funkční diagnostiky pohybového aparátu a kineziologického rozboru je možné navrhnout vhodnou pohybovou terapii. Odstraníme bolesti a obtíže v pohybovém aparátu, optimalizujeme jeho funkce nebo urychlíme rekonvalescenci. Masáže pomohou uvolní celé tělo a vy se můžete klidně oddávat dalším radovánkám.

Vyberte si vlastního
osobního trenéra

Více

Další služby Vita Sana Club GYM

Vita Sana

Pole Dance studio

Vita sana

Dětský klub

vita sana

Beauty salón

Vita Sana

Sálové aktivity

Návštěva klubu ZDARMA!

Ozvěte se nám nebo se podívejte kde nás najít

1 den ZDARMAKONTAKT