Výživové poradenství

1. Konzultace stravovacích návyků

2. Diagnostika zdravotního stavu

3. Sestavení osobního jídelníčku

Zdravé jídlo na celý den

Připravíme Vám snídani, svačinu, oběd, svačinu i večeři, to vše dle Vašich potřeb a Vašeho aktuálního zdravotního stavu. Tvoříme balíčky FOOD BALANCE zaměřené na redukci hmotnosti. Dbáme na pestrou, kvalitní a vyváženou stravu, která je přizpůsobena klientům na míru. Objednávky můžete provádět on-line, taktéž si můžete objednat rozvoz až do domu.

Objednávka Food Balance

Kvalitní obědy a snídaně

Těžká jídla a špatná životospráva jsou jednou z příčin únavy a špatného pracovního výkonu. Dopřejte si kvalitní vyváženou stravu v době oběda. Již nyní můžete u nás zakoupit obědy a snídaně, které pro Vás připravíme s sebou nebo navštivte naše nové Vita Sana Bistro v 5NP budova Max32.

Denní MENU

Připravíme pro vás nevšední konference, rauty

Ideální volba pro Vaše rauty, oslavy, večírky nebo jiné příležitosti. Vytvoříme Vám zajímavé kreace jídel, které Vám budou velice chutnat u Vás nebo v rámci naší restaurace. Naše rauty jsou jedinečné.

NAŠE FILOZOFIE

Nabízíme Vám vždy čerstvě ručně vyráběné pokrmy, které pro Vás připravili naši kuchaři s láskou a kulinářským nadšením.

&npsp;

Jídlo je připravováno vždy z čerstvých surovin. Nepoužíváme žádná chemická dochucovadla a glutamáty. Nabídneme Vám rychlý servis. Jednotlivé pokrmy můžete konzumovat na místě nebo si je odeberete a vezmete s sebou. Připravili jsme pro Vás moderní, nekuřáckou restauraci s kvalitní stravou. U nás si můžete zakoupit balíček na celý den, který Vám připravíme do originálních skleněných krabiček. Otevření jsme momentálně pro závodní stravování a celodenní balíčky s rozvozem do domu.

Galerie

Vita Sana BISTRO - kontakt

tel: 704 600 424, bistro@vitasana.cz

Chci do klubuObjednávka obědů