WHIRLPOOL

Luxusní whirlpool pro váš dokonalý odpočinek a relax. Nechejte se unášet na vlnách a oddávejte se ničím nerušenému klidu.

PARNÍ EUKALYPTOVÁ LÁZEŇ

Vlhčí a ne tak horké klima. Prospěje Vaší pokožce, svalům, zmírňuje únavu, zlepšuje prokrvenost celého těla a jeho detoxikaci, dokáže ulevit od revmatických a dýchacích potíží.

FINSKÁ SAUNA

Dopřejte vašemu tělu dokonalou očistu. Díky sauně se Vám zkrášlí pokožka, zbavíte se toxinů a zároveň budete relaxovat.

OCHLAZOVACÍ BAZÉNEK

Pro dobré saunování jsou pro naše klienty připraveny zážitkové sprchy a ochlazovací bazének, který Vám dopřeje příjemné ochlazení po saunovém rituálu.

DALŠÍ SLUŽBY

Nabízíme Vám vždy čerstvě ručně vyráběné pokrmy, které pro Vás připravují naši kuchaři s láskou a kulinářským nadšením.

  • MASÁŽE

    V medical centru můžete využít různé druhy masáží. Masáže, klasické, relaxační, či masáže nohou. Masáže uvolňují svalové i psychické napětí, odstraňují pocit těžkých nohou, pozitivně ovlivňují krevní oběh, zlepšují prokrvení, podporují činnost lymfatického systému, urychlují detoxikaci organismu, posilují imunitu.

  • FYZIOTERAPIE

    Fyzioterapie se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému organismu. Na základě funkční diagnostiky pohybového aparátu a kineziologického rozboru je možné navrhnout vhodnou pohybovou terapii. Odstraníme bolesti a obtíže v pohybovém aparátu, optimalizujeme jeho funkce nebo urychlíme rekonvalescenci.

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám nebo se podívejte, kde nás najít

Chci do klubu KONTAKT