AKTUÁLNÍ KURZY

Vita Sana DANCE

POZOR AKCE

Všechny aktuální akce naleznete v e-shopu

Pilates kurzy

Vita Sana Club PREMIUM


Vita Sana Club nabízí ve Zlíně celkem 7 sálů pro skupinové aktivity. Týdně můžete využít přes 120h skupinových lekcí.

DENNÍ ROZVRH Vita Sana Club PREMIUM

DATUM SÁL Č. POPIS LEKTOR

SPECIÁLNÍ STUDIA

Pilates studio

Otevřeli jsme pro Vás jedinečné profesionální Pilates studio vybavené originálními stroji. Vyzkoušejte si nejmodernější koncepci a profesionální tým studia. Pilates koncepce je vhodná pro osoby s chronickými problémy (lordóza, kyfóza, vyhřezlé ploténky, atd.), poúrazové dysfunkce. Ideální metoda pro sportovce a osoby, kteří přetěžují svalové skupiny a vznikají tak dysfunkce a dysbalance. Pilates studio je přístupné i pro nečleny klubu.

přihlášení

Spinning a Race Walker studio

Členové klubu mají možnost využívat nabídku skupinových aktivit, mezi ně patří i cardio aktivity Spinning a Race Walker. Spinningové studio nabízí velkoplošnou projekci, která Vám zpříjemní hodinu. Můžete se zasnít a přitom kvalitně trénovat. Race Walker je chůze po pásu, který nemá motor. Vlastní silou rozcházíte pás a na pokyn lektora měníte zátěž a dynamiku cvičení.

přihlášení

Pole Dance studio

Pole dance je ideální spojení tance, akrobacie a posilování s vlastní váhou těla. Taneční sál je vybaven tyčemi o průměru 45 mm a 40 mm. Všechny tyče mají spinový režim a nezapomněli jsme ani na alergiky – 1 z tyčí je titanová. Lekce začíná rozcvičením, následuje posilování s vlastní váhou těla, Pole dance prvky a otočky a nakonec strečink.

přihlášení

DANCE INSTITUT

Exotické hodiny tance v moderním prostředí se zkušenými lektory.

vita sana

twerk a dancehall

vita sana

Belly dance

vita sana

Pole dance

vita sana

zumba

DANCE institut je taneční škola tvořená týmem lektorů Natálií, Leonou, Lenkou, Vladimírem, Magdalenou, Ivanou, Zuzanou a Annou, které se věnují tanci řadu let. V průběhu každé sezóny pro Vás připravujeme semináře a workshopy populárních tanečnic z celé České republiky. Můžete se těšit na krásné hodiny v rytmu hudby a nezapomenutelných tanečních stylů plných energie a zábavy.

PRONÁJEM SÁLŮ

Multifunkční sály můžete využít pro nejrůznější sportovní aktivity nebo obchodní jednání, školení, prezentace, konference, workshopy či bankety. Místnosti jsou vybaveny potřebnou audiovizuální technikou, internetovým připojením, flipchartem. Standardem je zajištění coffeebreaků, občerstvení či rautů. Kapacita sálů – cvičení do 20 osob, přednášky do 60 osob.

hall-01

KONFERENČNÍ SÁLY Vita Sana Club

7 multifunkčních sálů s kapacitou od 10-50 osob. Možnost využití internetu, audiovizuální techniky, židlí atd. Vhodné pro semináře a konference se zaměřením na sport nebo dle uvážení klienta. V prostorách se nachází samostatná šatna a toalety. Lokalita v centru města Zlín – budova MAX32, J. A. BATI 5648.


Návštěva klubu ZDARMA!

Ozvěte se nám nebo se podívejte, kde nás najít

Chci do klubuKONTAKT