Vážení členové,

spojili jsme síly s Gymnastikou Zlín a společností Cream a vybudovali jsme na parkovišti u 34. budovy v areálu Svitu Fun Park FABRIKA. Toto sportovní a zábavní centrum je otevřeno od úterý 28. července pro veřejnost. Najdete zde první jump park ve Zlíně. Dále se můžete těšit na parkour hřiště, herní zónu pro nejmenší a čas si můžete zpříjemnit v našem bistru, kde můžete zakoupit drobné občerstvení, kvalitní víno a točené nápoje včetně piva. V rámci prázdnin plánujeme letní kino a open air koncerty.

Společně se společností Cream chceme nabídnout veřejnosti pohled do budoucnosti, protože právě v těchto místech vznikne jedno z největších volnočasových center s názvem FABRIKA. FABRIKA bude z velké části otevřená sportovním aktivitám právě pro veřejnost. V nejvyšších patrech volnočasového centra FABRIKA bude na ploše 10 000 m2 navrženo celkem 10 nových sportovní ploch. Je zde plánováno ledové kluziště, plocha pro gymnastiku a parkour, víceúčelová hala a tzv. kids zóna s jump parkem a hlídáním dětí. Nabídku doplní sály pro karate, florbal a aerobic.

Fun park FABRIKA je otevřen každý den od 8 do 21 hodin. Přijít může každý, kdo miluje trampolíny, parkour  nebo se chce zabavit v mobilní herní zóně. Vstup do Fun parku FABRIKA je zdarma, pouze na trampolíny je potřeba si rezervovat vstup na webových stránkách eshop.gymnastikazlin.cz.

Pro členy Vita Sana klubu je vstup s výraznou slevou. Na pokladně se prokažte svou VSC kartou. 

Zvýhodněná cena Jump Park pro členy Vita Sana Clubu:

  • Jump Park 1h člen/nečlen – 120,- / 150,-
  • Jump Park 10h člen/nečlen – 1.000,- / 1.250,- (přenosná permanentka)REZERVACE NA KONCERT MIRAI

19. 8. plánujeme v rámci Fun Park FABRIKA koncert skupiny MIRAI. Členové klubu mohou získat lístek za zvýhodněnou cenu. Standardní cena 490 Kč, pro členu klubu jen 300 Kč. Pokud si chcete rezervovat vstupenky, prosíme, o vyplnění formuláře zde. Zvýhodněná cena platí pro člena a jeho rodinné příslušníky, při rezervaci do 7. 8. 2020 přes web formulář. Maximálně na 1 člena 3 další rodinní příslušníci. (Jakmile obdržíme potřebná povolení pro koncert, budete vyzvání k platbě.)