Vážení členové,

spojili jsme síly s Gymnastikou Zlín, Tigers Zlín a společností Cream a vybudovali jsme na parkovišti u 34. budovy v areálu Svitu Fun Park FABRIKA. Toto sportovní a zábavní centrum je otevřeno od úterý 28. července pro veřejnost. Najdete zde první jump park ve Zlíně. Od 3.11. 2020 se můžete těšit na první otevřenou ledovou plochu a ochutnat speciality budete moci v připravených Food Trucích.

Společně se společností Cream chceme nabídnout veřejnosti pohled do budoucnosti, protože právě v těchto místech vznikne jedno z největších volnočasových center s názvem FABRIKA. FABRIKA bude z velké části otevřená sportovním aktivitám právě pro veřejnost. V nejvyšších patrech volnočasového centra FABRIKA bude na ploše 10 000 m2 navrženo celkem 10 nových sportovní ploch. Je zde plánováno ledové kluziště, plocha pro gymnastiku a parkour, víceúčelová hala a tzv. kids zóna s jump parkem a hlídáním dětí. Nabídku doplní sály pro karate, florbal a aerobic.

Fun park FABRIKA je aktuálně uzavřen – přecházíme na zimní sezónu. 

Od 3.11. 2020 nabídneme rozšíření pro každého kdo miluje trampolíny, parkour nebo si chce zabruslit na mobilním ledovém kluzišti. Vstup do Fun parku FABRIKA je zdarma. Trampolíny a kluziště jsou za poplatek a je potřeba rezervace. Trampolíny na eshop.gymnastikazlin.cz a ledová plocha na www.tigerszlin.cz.

PROGRAM FUN PARK FABRIKA

  1. Od 3.11. 2020 spuštíme venkovní ledovou plochu Rezervace a více zde.

  2. V rámci areálu budete moci vyzkoušet různé speciality z Food Trucků.